Royal Kids of 1977, Studio 2, Royal Spiryt

data: 28 stycznia 2023, godz. 19:00
miejsce: Paszcza Lwa (o miejscu)
adres: ul. Kwietna, Gdańsk

Royal kids of 1977 (200% punk rock cover band) Warszawa
Stołeczna ekipa wariatów terminująca w ilości kapel które ciężko zliczyć. Ale te najbardziej znane obecnie to Werwolf 77, Inhalators, Psycho beets, czy Blitzed. Zabiorą was rollercoasterem do Usa, Kanady, Niemiec, czy Wielkiej Brytanii. Ich pastiżowe wykony kowerów niejednemu przypadną do gustu i jeszcze długo po koncercie, będziecie naładowani atomową energią tych czterech facetów. Zapraszają do wspólnych pląsów na scenie i pod nią też. Nie może Cię tam nie być;) Dołącz do Royal Kids!!!

Studio 2 (Punk rock, cover band) Toruń
To zespół który powrócił po latach przerwy. Powstali w stolicy polskiego melodyjnego punk rocka Grudziądzu. Powroty często bywają trudne, ale w tym przypadku jest wręcz przeciwnie. Muzycy grali w takich zespołach jak Cela nr 3, Rejestracja, Naga kaka, Corball, Zakład Produkcyjny. Dwóch starszych załogantów, którzy z niejednego pieca chleb jedli, wspierani przez dwoje młodszych adeptów punk rocka, to mieszanka wybuchowa i tak też jest w rzeczywistości. Obecnie skupili się na wyśmienitych aranżacjach znanych i powszechnie lubianych numerach, punk rocka. Ich dużym atutem jest formacja Frontmenki, która swym talentem i żywiołością sceniczną podpala lont od od prochu beczki. Nie wierzysz, przekonaj się sam. Drobna uwaga, zabierz pod scenę jakiś napój chłodzący bo robi się już bardzo gorąco. Studio 2 i wszystko gra.

Royal Spiryt (95% Alko-Commando band) z miasta Łodzi
Wyśmienita i wykwintna czwórka nie, nie z Liverpool, tylko z miasta przemysłu przędzalniczego, czyli Łodzi. Punk rock show w ich wykonaniu powalił już niejednego abstynenta Ich kontakt z publicznością można porównać tylko do lotu Armstronga na księżyc. Księżycówkę często też serwują publice pod sceną. Jeżeli nie zapomną Was poczęstować swoimi destylatami, to przy wspólnej zabawie, możecie zatańczyć jak Pan Twardowski na kogucie;) Zespół obecnie jest w formie i przymierza się do wydania drugiego pełnograja. Krzycz razem z nimi głośno pod sceną Alko Commando!