Sylwester Rockowy Filmowy 2023/2024

data: 31 grudnia 2023, godz. 21:00
miejsce: Ucho (o miejscu)
adres: ul. Św. Piotra 2, Gdynia

Przybywajcie do Klubu Podwórko.art / Scena Ucho na sylwestrowe szaleństwo, aby na parkiecie, przy dobrej rockowej muzie, pożegnać stary 2023 i powitać nowy 2024 rok!

Sylwester Rockowo-Filmowy – impreza „przebierana”, to doskonała okazja do wykazania się oryginalnymi pomysłami. Wskakujcie zatem w stylowe wdzianka z tematów filmowych.

To będzie impreza, na której spełnisz swoje marzenia i zostaniesz, kim tylko chcesz. Zawsze marzyłeś o tym, aby być jak Rambo, jeden z braci z „Blues Brothers”, a może Superman lub Batman? Może zostaniesz Lordem Vaderem tej nocy? Czarownicą, Draculą, wampirem, kowbojem, Indianinem albo gwiazdą rocka? Sylwester Rockowo-Filmowy daje Ci taką szansę!

Za najbardziej oryginalne stroje przewidziano upominki chmielowe, a główna nagroda to rockowo-filmowa flaszeczka.

Oczywiście zadbamy o to, aby podczas uprawiania tańców, śpiewów i hulanek nikt nie zasłabł z głodu i się nie odwodnił.

Na każdym stoliku pojawią się:
– butelka szampana
– półmisek przekąsek
– żurek (ok. godz. 1:00)
– chipsy
– orzeszki
– paluszki
– po napoje gorące – kawę i herbatę, zapraszamy do baru (bez limitu)

Jeśli ktoś będzie miał ochotę na to, aby przynieść swoje potrawy wcześniej przygotowane w domu, to proszę bardzo (alkohol i napoje bezalkoholowe do nabycia wyłącznie w klubie w barze).

Imprezę prezentuje: JACA MUSIC EVENTS

Jakiej muzyki możecie się spodziewać? Od wszystkich odmian rocka po dobry metal. Skoro to Sylwester Rockowo-Filmowy, nie zabraknie hiciorów filmowych z takich klasyków, jak: „Grease”, „Blues Brothers”, „Saturday Night Fever”, „Pulp Fiction”, „Dirty Dancing”, „Footloose”, „Flashdance” i „La Bamba”. ️

Bilety – miejsca siedzące przy stolikach:
190 zł – do 27.12.2023
230 zł – od 28-31.12.2023
Do nabycia za pośrednictwem sieci Interticket oraz u organizatora imprezy – Jaca Events Music, przed każdą jego imprezą.

Wdzianka filmowe bardzo mile widziane, ale nie obowiązkowe.
drzwi: 20:30
start imprezy: 21:00