Sylwetki, Oyate, Gars

data: 24 marca 2023, godz. 20:00
miejsce: Desdemona (o miejscu)
adres: ul. Abrahama 37, Gdynia

bilety: 40 zł

Sylwetki
Coś odmiennego. Jest kontrabas i dużo liryki. W składzie ludzie znani między innymi z No Se czy 11 Września. Tego nie można pominąć!

Oyate
To korzenny etno punk z mocnym, indiańskim przekazem i plemiennymi zaśpiewami. Jeśli wiesz, co działo się i jaka energia skraplała się z sufitu na koncertach Plebanii, to dodaj do tego punk rockową gitarę i polskie teksty o czymś i już wiesz, że Twoja nóżka przysłowiowo będzie chodzić a bardzo prawdopodobne, że nie tylko ona. Pierwszą płytę „Uff…” wydał Pasażer Records w 2021 a drugą „Hihi” Zima Records 4 listopada 22 roku. CD obu wydawnictw będzie można zakupić na koncercie! Mitakuye Oyasin! – wszyscy jesteśmy spokrewnieni.

GARS
Legendarny rzepscore z 3M. Grają w różnych składach od 2005 r. Teraz w tym oryginalnym 2xRusakow, 1xPiskorz. Wydali 4 płyty. „Gone away return to sender” wydawał Pasażer Records na winylu. A „Gruzy absolutu, rewizja symboli” No Sanctuary Records i miksował Jack Endino, tak ten od Bleach Nirvany. Ta płyta przyniosła im splendor w necie. Zagrali wiele koncertów w miejscach, do których lepiej się nie zapuszczać. W ten wieczór, jak dobrze pójdzie wydadzą piątą płytę ДРЭВА, która powstawała z Yewhanem na wokalu. Rejestrował i miksował ją Johan Vreen. Kasetę wyda Negation Institute a CD zespół. Co zaprezentują? Bagienne, noisowe nabożeństwo w stylu posthc z alkoholową medytacją nad upadkiem.