Symbolical, Aterra, Perpetual

data: 2 grudnia 2023, godz. 19:00
miejsce: Paszcza Lwa (o miejscu)
adres: ul. Kwietna, Gdańsk

Bilety: 50/60 zł

SYMBOLICAL
Zapraszamy Cię na niezwykłe muzyczne doświadczenie podczas koncertu zespołu Symbolical, który zabierze Cię w mroczny i mistyczny świat muzyki death metalowej. To niepowtarzalne wydarzenie zapowiada się jako niezapomniana podróż przez dźwiękowy labirynt, gdzie przewija się magia i tajemnica. Koncert będzie nie tylko okazją do zapoznania się z ich nowatorskim repertuarem, ale także do zanurzenia się w niesamowitej atmosferze, która łączy potężne riffy z hipnotyzującymi dźwiękami, tworząc wrażenie mistycznego rytuału muzycznego. Nie przegap okazji, by doświadczyć mocy i intensywności muzyki Symbolical na własne uszy. Przygotuj się na muzyczną podróż, która wzbudzi emocje i odkryje przed Tobą nowe obszary metalowej sztuki.

ATERRA
ATERRA to metalowy zespół pochodzący z Ostrołęki a działający w Warszawie, w skład którego wchodzą: Caruso (wokal, gitara), Tiger (gitara), Jaga (bas), Bart X (sampler, wokal), Twardy (perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, ACID DRINKERS, MATERIA, ILLUSION, QUO VADIS, CORRUPTION, THE SIXPOUNDER, HARLOTT oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY, PRO-PAIN oraz legendy amerykańskiego hardcore’u – M.O.D. Grupa nagrała swoją trzecią płytę i materiałem z niej chętnie Was poczęstuje!

Perpetual
Trójmiejscy reprezentanci nowoczesnego grańska na skrzyżowaniu thrashu i wszystkiego innego, co krzyczy, gryzie i drapie. Skrzyżujcie Sepulturę z Death Angel albo Exhorder z Lamb of God. Na koncie mają występy m.i.n. z Decapitated, The Materia, Thermit, Manipulation czy Mass Insanity. W skład zespołu wchodzą: Alan Durajewski (wokal), Mateusz Gorczyński (gitara,wokal), Mateusz Fryda (gitara), Jakub Milszewski (bas,wokal), Dariusz Formela (perkusja).