The Materia, Above The Life, Perpetual, Mindfak

data: 13 listopada 2021, godz. 19:00
miejsce: Wydział Remontowy (o miejscu)
adres: ul. Doki 1, Gdańsk

bilety: 30/40 zł dostępne na goout.net

Trasa zespołu The Materia. Koncerty obejmą 14 miast. Formacja zagra z około 20 zespołami reprezentującymi szeroko pojęty gatunek metalowy.

Najbardziej energetyczny zespół w Polsce pokaże wam jak wygląda tworzenie rzeczywistości w ich przypadku. A stanie się to za sprawą trasy koncertowej o intrygującym tytule „PISDA TOUR 2021”, której początek już 22 października w Toruniu.

Przedstawicie muzycznej mieszanki djentu z numetalem i progresywnymi naleciałościami ze Szczecinka odwiedzą aż 14 miast w Polsce. Robią to po to, by móc na nowo przeżywać na żywo emocje związane z koncertami w klubach. Jak sami mówią: – Pandemia dała nam wszystkim porządnie w tylną część ciała. Wszyscy mamy tego dość i za sobą tęsknimy. Dlatego zapraszamy was na koncerty, żadnych live streamów, tylko prawdziwe emocje – nareszcie!

Zespół The Materia oprócz wysokiej jakości występów na żywo charakteryzuje ogromne poczucie humoru i dystans do siebie i tego co ich otacza, co doskonale pokazuje nazwa, którą pozostawiają do waszej interpretacji.