Void of Echoes, StoneRiver, Overcare

data: 12 lipca 2024, godz. 18:00
miejsce: Pro'Rock Pub (o miejscu)
adres: Plac Dworcowy 2, Gdańsk

Wstęp: 20 zł gotówką

Rozpiska:
18:00 – BRAMKI
18:30 – Overcare
20:00 – StoneRiver
21:00 – Void of Echoes

Overcare [Metalcore]
Debiutujący zespół z Gdyni, w Maju 2024 wydali swój pierwszy singiel Demons Of My Past. Ich muzyka to metalcore z domieszką elektroniki. W swoim repertuarze posiadają 10 utworów z tekstami po angielsku, w których przeplatają soczyste zwrotki z melodyjnymi refrenami!

StoneRiver [Hard Rock]
Napędzani pasją do muzyki. StoneRiver to energetyczna mieszanka KLASYCZNEGO HARD ROCKA doprawionego szczyptą HEAVY METALU, polana BLUESOWYM sosem. Gramy to co lubimy – bez kompromisów, bez oglądania się na trendy. Szybko, wolno, dużo, mało… co za różnica? Przyjdź na koncert – będzie głośno, będzie się działo!

Void of Echoes [Metalcore]
Zespół powstał w 2023 r. w Gdańsku. Jego muzyka to nowoczesny metal z domieszką metalcore. W 2023 r. zespół wydał już swoje 4 single oraz album „ENTRY POINT”. Album zawiera siedem utworów z tekstami po angielsku, a jego produkcją oraz post-produkcją zajęli się zagraniczni producenci muzyczni. „Entry Point” to podróż przez nowoczesne brzmienia metalu, zespolone w spójną całość. Przypadnie do gustu fanom metalcore’u i nie tylko. Zespół ma na koncie wygraną w konkursie „Scena Otwarta” organizowanym przez Gdański Archipelag Kultury „Projektornia” oraz drugie miejsce w głosowaniu na najlepszą płytę roku 2023 w Trójmieście portalu rock3miasto.pl. Uczestniczył również w eliminacjach do festiwalu Bloodstock 2024.