Zdrowia Szczęścia Pomarańczy

data: 27 stycznia 2023, godz. 20:00
miejsce: Pub Torpeda (o miejscu)
adres: ul. Nałkowskiej 3, Gdańsk

wstęp: 20 zł

Zdrowia Szczęścia Pomarańczy -zespół założony w Trójmieście w 2005 roku grający po prostu rocka. Skład działał do 2013 roku a przez jego szeregi przetoczyło się wielu muzyków. Część z nich tworzy do dziś a część zakopała swój instrument w lesie czy ogrodzie. Przez cały okres działalności zespół dokonał wielu nagrań, lecz nie doczekały się one oficjalnego wydania, nie licząc samodzielnie wydanych płyt o małym nakładzie. W latach 2007-2013 zespół aktywnie koncertował na imprezach studenckich, festiwalach oraz dzielił scenę z weteranami polskiej muzyki.

Mija 10 lat od zawieszenia działalności naszego zespołu. Uznaliśmy, że ten swego rodzaju jubileusz, jest świetną okazją aby spotkać się znów z Wami wszystkimi i przypomnieć sobie beztroskie czasy zadymionych nadmorskich klubów z początku lat 2000.

Każdy z nas poszedł w swoją stronę muzyczną ale sentyment został. Jak zaczynaliśmy, mieliśmy po 16 lat. Teraz mamy po 30. Jak będzie? Czy Jabba skończył studia? Czy Bushman zostawił te biedne psy? Czy Cygi w końcu zapuścił brodę? Czy stać Polskę na zbudowanie kanału Sueskiego między Warszawą a Tczewem? Tego wszystkiego dowiecie się już na koncercie.

W 2013 roku zawiesiliśmy działalność, a teraz chcemy ją domknąć raz na zawsze, pożegnalnym koncertem.