- 13.05.2024 Renata Przemyk feat. Dagadana: Vera to Ja (Gdańsk, Stary Maneż)
16.05.2024 EABS: Reflections of Purple Sun (Gdańsk, Drizzly Grizzly)
16.05.2024 Lech Janerka (Gdańsk, Gdański Teatr Szekspirowski)
16.05.2024 Olaf Deriglasoff (Gdańsk, Plama)
17.05.2024 imBeer, Blue Almonds, Panopticum (Gdańsk, Brama Nizinna)
17.05.2024 Żurawie, Black Mynah, VVydmy (Gdynia, Desdemona)
17.05.2024 Scream Inc. (Gdynia, Ucho)
17.05.2024 The Howling Eye, Tranzyt, Sexycutts (Gdańsk, Pub Torpeda)
17.05.2024 Tribute to Joy Division (Gdańsk, Wydział Remontowy)
17.05.2024 This is a tribute: David Bowie (Gdańsk, Stacja Food Hall)
18.05.2024 Kamp! (Gdańsk, B90)
18.05.2024 Dark Entries + The Cuts (Gdańsk, Sports Pub)
18.05.2024 Polski Rock – Dobry Rock (Gdańsk, Wydział Remontowy)
19.05.2024 Winyle w Sopocie: giełda płyt (Sopot, Dwie Zmiany)
19.05.2024 Trójmiejska Fala Bluesa: Kraków Street Band & Blues Connections (Gdańsk, Parlament)
19.05.2024 The NPC, Dirty Five Given (Gdańsk, Pub Torpeda)
22.05.2024 The Robert Cray Band: Groovin' 50 years! (Gdańsk, Gdański Teatr Szekspirowski)
23.05.2024 Morświn (Sopot, SPATiF)
24.05.2024 Sautrus, Tortuga (Gdańsk, Wydział Remontowy)
24.05.2024 Trwoga, Dominance, Forbannet (Gdańsk, Pub Torpeda)
24.05.2024 Peaceful Protest, Canva, Dust On Me (Gdańsk, Paszcza Lwa)
25.05.2024 Czarny Ziutek z Killerami (Gdańsk, Paszcza Lwa)
25.05.2024 TOG – World Goth Day (Gdańsk, Wydział Remontowy)
26.05.2024 Jessica Moss, Alone At Home (Gdynia, Desdemona)
27.05.2024 Jesse Cook (Gdańsk, Filharmonia Bałtycka)
29.05.2024 Wednesday Night – industrial, 80s, goth, thrill (Gdańsk, Wydział Remontowy)
31.05.2024 Zenek Kupatasa Akustyczny Solo Act (Gdańsk, Paszcza Lwa)
31.05.2024 Grunge & NuMetal Party (Gdańsk, Wydział Remontowy)
01.06.2024 Dawid Podsiadło (Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk)
01.06.2024 Czernina, Martwyja, View Of A Burning City (Gdynia, Desdemona)
01.06.2024 Walka Dekad – 20 lat z Wami – 80s + 90s (Gdańsk, Wydział Remontowy)
02.06.2024 Dawid Podsiadło (Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk)
03.06.2024 Warhaus (Gdańsk, Stary Maneż)
05.06.2024 Mystic Festival 2024: Warm Up Day (Gdańsk, Stocznia Gdańska)
06.06.2024 Mystic Festival 2024: Dzień I (Gdańsk, Stocznia Gdańska)
06.06.2024 Sting: World Tour 2024 (Gdańsk, Ergo Arena)
07.06.2024 Mystic Festival 2024: Dzień II (Gdańsk, Stocznia Gdańska)
07.06.2024 Ultimate Emo Party: Before BMTH (Gdańsk, Wydział Remontowy)
08.06.2024 Mystic Festival 2024: Dzień III (Gdańsk, Stocznia Gdańska)
08.06.2024 Ballady rockowe w Operze Leśnej (Sopot, Opera Leśna)
13.06.2024 Lasy: Wiktor Dyduła (Sopot, Opera Leśna)
14.06.2024 Tribute to Siekiera (Gdańsk, Paszcza Lwa)
15.06.2024 Flower Power Night: Powitanie lata (Gdańsk, Wydział Remontowy)
16.06.2024 Poezja Wysokiej Próby (Gdańsk, Paszcza Lwa)
20.06.2024 Monika Borzym: Kołysanki dla dorosłych (Gdańsk, Stary Maneż)
20.06.2024 Lasy: Tomek Ziętek (Sopot, Opera Leśna)
21.06.2024 Harakiri For The Sky, Celeste, Sunken (Gdańsk, Drizzly Grizzly)
22.06.2024 Max & Iggor Cavalera (Gdańsk, B90)
22.06.2024 FALE – post-punk, darkwave, synth (Gdańsk, Wydział Remontowy)
27.06.2024 Lasy: Piotr Zioła (Sopot, Opera Leśna)
28.06.2024 Heavy Rage, Steamyard (Gdańsk, Paszcza Lwa)
01.07.2024 Diana Krall: Tour 2024 (Sopot, Opera Leśna)
06.07.2024 Wardust, Scaryficator, Everything Is Fire (Gdańsk, Pub Torpeda)
10.07.2024 Heilung, Sowulo, Kalandra (Sopot, Opera Leśna)
11.07.2024 Lor (Gdańsk, Stary Maneż)
11.07.2024 Lasy: Anna Rusowicz (Sopot, Opera Leśna)
12.07.2024 Ed Sheeran, Calum Scott (Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk)
12.07.2024 Ania Dąbrowska: Tego chciałam – Trasa 20-lecia (Gdańsk, Stary Maneż)
13.07.2024 Ed Sheeran, Calum Scott (Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk)
13.07.2024 Immodiumm, Dreadstone (Gdańsk, Pub Torpeda)
15.07.2024 Jenna Eight, Helestios, I.N.D, Hail The Seeker (Gdańsk, Pub Torpeda)
19.07.2024 Męskie Granie 2024: Dzień I (Gdańsk, Stadion Energa Gdańsk)
20.07.2024 Męskie Granie 2024: Dzień II (Gdańsk, Stadion Energa Gdańsk)
20.07.2024 R.I.P., Grimoire, Frightful, Zenith (Gdańsk, Pub Torpeda)
20.07.2024 Stranger Nights V: 80s Music (Gdańsk, Wydział Remontowy)
02.08.2024 Kortez: Holiday Tour 2024 (Sopot, Opera Leśna)
18.08.2024 Bartek Królik (Gdańsk, Stary Maneż)
29.08.2024 Lasy: Błażej Król (Sopot, Opera Leśna)
30.08.2024 Dżem (Sopot, Opera Leśna)
05.09.2024 Kayah i Bregović: 25 lat (Gdańsk, Ergo Arena)
10.09.2024 The Hu (Gdynia, Gdynia Arena)
27.09.2024 Wrath of Gods Vol. 6 (Gdynia, Ucho)
10.10.2024 Czesław Śpiewa (Gdańsk, Drizzly Grizzly)
11.10.2024 Kasia Kowalska: 30 lat Gemini (Gdańsk, Stary Maneż)
12.10.2024 Kasia Kowalska: 30 lat Gemini (Gdańsk, Stary Maneż)
20.10.2024 Laboratorium Pieśni: Koncert Muzyki Świata (Gdańsk, Stary Maneż)
22.10.2024 Fish: Road To The Isles (Gdańsk, Stary Maneż)
02.11.2024 Soen (Gdańsk, Drizzly Grizzly)
07.11.2024 Bryska: Hanami (re)Tour (Gdańsk, Stary Maneż)
10.11.2024 Varius Manx & Kasia Stankiewicz: 90/35 (Gdańsk, Stary Maneż)
15.11.2024 DakhaBrakha (Gdańsk, Stary Maneż)
17.11.2024 Matylda/Łukasiewicz, Bisz (Gdańsk, Stary Maneż)
17.11.2024 T.Love (Gdańsk, B90)
20.11.2024 Krzysztof Cugowski: 55 lat na scenie (Gdańsk, Stary Maneż)
22.11.2024 Gorgororth, Mortiis, Aran Angmar, Hats Barn (Gdynia, Ucho)
26.11.2024 Cool Kids of Death, WaluśKraksaKryzys (Gdańsk, B90)
28.11.2024 Kakkmaddafakka (Gdańsk, Drizzly Grizzly)
30.11.2024 Myslovitz: 25 lat Miłości w czasach popkultury (Gdańsk, Stary Maneż)
20.03.2025 Leaves' Eyes, NorthTale, Catalyst Crime (Gdańsk, Drizzly Grizzly)
22.03.2025 Smokie: The Legacy Tour (Gdańsk, Ergo Arena)