Fruitcakes, B=Hearts, Roszady ODWOŁANY

data: 25 listopada 2020, godz. 19:00
miejsce: Drizzly Grizzly (o miejscu)
adres: ul. Elektryków 1, Gdańsk

KONCERT ODWOŁANY

bilety: 30/40 zł dostępne na www.tickets.drizzlygrizzly.pl

The Fruitcakes
Fruitcakes to trójmiejska ekipa, dla której słońce z nieba lat 60. nigdy nie zaszło. Słodko-kwaśna psychodelia spod znaku wczesnego Pink Floyd czy The Beatles nie jest dla nich jednak jedynym źródłem inspiracji – chętnie sięgają po to, co nowsze: Tame Impala, Wilco czy King Gizzard and the Lizard Wizard. W tym roku Fruitcakes wydali album „Into the Sun”, który może zapisać się złotymi zgłoskami w historii trójmiejskiego psych-rocka.

https://www.facebook.com/TheFcakes/

B=Hearts
„B=Hearts jest jak bijące serce. Jest jak organizm, w którym żyje muzyka” – tak mówią sami o sobie. W tym ciele słychać rock sprzed sześciu dekad we własnej aranżacji: z wyraźnym dźwiękiem gitary i emocjonalnym głosem. A ptaszki ćwierkają, że na scenie są nieposkromieni!

https://www.facebook.com/TheBHearts/

Roszady
Rockandrollowe Roszady (zwane też Castlings) to gdyński zespół zainspirowany polskim bigbitem lat 60., szkockim indie-popem związanym ze sceną C86 i nagraniami K Records. Ich muzyka jest jak ścieżka dźwiękowa do pobytów na plaży nagrzanej od promieni słonecznych. Przed tym upałem nie ochroni Was nawet krem z filtrem!

https://www.facebook.com/Castlings