Letnie Napięcie: Daria Zawiałow ODWOŁANY

data: 16 lipca 2021, godz. 19:00
miejsce: Plener 33 (o miejscu)
adres: ul. Narzędziowców, Gdańsk

KONCERT ODWOŁANY PRZENIESIONY Z 17.07.2020 NA 16.07.2021

bilety: 70 zł dostępne na letnienapiecie.pl

Daria Zawiałow to jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej i koncertowy pewniak. Przekonała się o tym dotychczas publiczność m.in. Męskiego Grania, festiwalu Open’er, Pol’and‘Rock, Kraków Live i Orange Warsaw, a przede wszystkim jej trasy „Helsinki Tour”, wyprzedanej jeszcze przed startem.

W 2017 roku wokalistka zadebiutowała płytą „A kysz!”, która pokryła się Złotem i przyniosła jej dwa Fryderyki (Fonograficzny debiut roku oraz Album roku alternatywa). Dwa lata później ponownie sięgnęła po Złoto, kiedy światło dzienne ujrzało jej kolejne wydawnictwo, „Helsinki”. Ten bestsellerowy materiał promowany był przebojowym singlem „Hej Hej!”, który w ciągu kilku miesięcy wykręcił ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube.

„Podczas koncertów wraz z chłopakami dajemy z siebie maksymalną ilość energii. Tyle ognia, ile mamy w sobie. To potężny ładunek. Publiczność chyba to czuje – i nam to oddaje. Ta interakcja, to, że ludzie śpiewają piosenki z pamięci – to jest coś, czego tak naprawdę nie da się opisać” – mówiła Daria Zawiałow w jednym z tegorocznych wywiadów.