Silvertale Fox, Feedback Issues ODWOŁANY

data: 13 marca 2020, godz. 19:00
miejsce: Pub Torpeda (o miejscu)
adres: ul. Nałkowskiej 3, Gdańsk

KONCERT ODWOŁANY

wstęp: 10 zł

Piątek trzynastego? Czy to na pewno musi być tak zwany Unlucky Friday? Przekonajmy się już 13 marca! Dwie debiutujące kapele z Trójmiasta przedstawią swój najnowszy repertuar.

Silvertale Fox – nowy twór młodych muzyków z Gdańska, którzy grają razem od lata 19′. „Gramy super piosenki powstające z niczego. Something from Nothing, jak śpiewał kiedyś Zespół Pieśni i Tańca „Foo Fighters” . Jesteśmy wielce podekscytowani możliwością podzielenia się z naszymi przyjaciółmi utworami, nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie kilka tygodni” – tak mówi o zespole Anonim z grupy Silvertale Fox.

Skład:
Wojtek Rzeszutek – wokal
Jakub Jagiełło – gitara
Darek Galica – gitara
Mateusz Gorczyński – bas
Łukasz Raczkowski – perkusja

https://www.instagram.com/silvertalefox/

Feedback Issues (czyt. Fidbek iszjus) – zespół założony przez dwóch typa gdzieś w 2019 roku, którzy po stworzeniu kilku rockowych utworów postanowili ogarnąć do kompletu basistę i jakiegoś wyjca. Po kilku miesiącach intensywnego tworzenia i kitrania się w salce prób zespół stwierdził, że wypada zagrać jakiś koncert. Nie wiem jeszcze co można o nas napisać tak więc na zakończenie mamy nadzieję, że kawałki nad którymi pracowaliśmy komuś się spodobają.

Skład:
Jakub Mazur – gitara
Kamil Binerowski – wokal
Aleks Moczarski – bas
Kuba Biernacik – perkusja

https://www.youtube.com/watch?v=0awsFsxtEYU