Autobiografia Krzysztofa Skiby „Skiba. Ciągle na wolności”

„Skiba. Ciągle na wolności” to tytuł autobiografii znanego z grupy Big Cyc gdańszczanina Krzysztofa Skiby. Książka zawierające ponad 500 stron trafi do sprzedaży w dniu 14 listopada 2018 r. nakładem wydawnictwa SQN.

Kilka dni po premierze, w niedzielę 18 listopada o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie z autorem książki w sopockim SPATIF-ie.

Krzysztof Skiba w swojej autobiografii rozśmiesza, edukuje i puszcza oko do czytelnika, a przede wszystkim zabiera nas w niezwykłą podróż na backstage swojego życia. Opowiada o udanym dzieciństwie, działalności konspiracyjnej, więzieniu, do którego trafił w latach 80., kulisach działalności Big Cyca i polskiego show-biznesu czy powstawaniu legendarnego Lalamido.

Jest rozrywkowo i politycznie. Latają kamienie i ulotki. Unosi się gaz nad niespokojnymi ulicami i na scenie podczas koncertu. Tysiące ludzi skanduje hasła na demonstracji przeciwko władzy, ale też świetnie bawią się, śpiewając przeboje Big Cyca.

Autobiografię łobuza czytajcie, jak chcecie, od początku, od środka lub wspak, bo kolejne rozdziały są jak puzzle, które ktoś porozrzucał na nie zawsze miękkim dywanie rock and rolla.