Carnage opublikowali teledysk „Dive To Hell”

Grupa Carnage opublikowała pierwszy w swojej karierze teledysk. Klip został nagrany do utworu „Dive To Hell” i promuje nadchodzącą trasę koncertową „Dive To Hell Tour”, w ramach której zagrają m.in. 3 listopada w Gdyni.

„Świetnie się bawiliśmy tworząc ten obrazek i jesteśmy przekonani, że nie jest to nasza ostatnia przygoda z kamerą i będziecie mogli już w najbliższej przyszłości spodziewać się kolejnego teledysku.” – mówią członkowie zespołu.

Zespół Carnage powstał w 2008 roku w Gdyni. Po dwóch latach komponowania grupa zaczęła intensywnie koncertować. Mają na koncie zagranych ponad sto koncertów. Startowali w wielu przeglądach muzycznych zdobywając m.in. główną nagrodę na Devil Horns pokonując czołówkę trójmiejskich zespołów, oraz dostali się do ścisłego finału regionalnego ogólnoświatowego największego festiwalu dla młodych zespołów Emergenza 2016.

Ich twórczość to metal okraszony rock’n’roll’ową zuchwałością i hard rock’owym pazurem sprawiającymi, że każdy koncert jest wulkanem energii, którą zarażają publiczność. Różnorodność i wielowymiarowość utworów sprawia, że podobają się one zarówno fanom cięższych brzmień, jak i tych bardziej melodyjnych. Grupa stawia na energię, dobrą zabawę i autentyczne podejście do muzyki.

W 2015 roku odbyli trasę „Bunttour” z koszalińskim zespołem Pampeluna. Po udanym tournée, widząc coraz większe zainteresowanie zespołem, zdecydowali się nagrać i wydać własnym sumptem debiutancki album. Zaraz po premierze wyruszyli w drugą ogólnopolską trasę „Chleyer Tour”. Rok 2018 przyniósł zmiany w składzie zespołu, wizerunku grupy i kierunku muzycznym, co zaowocowało nowym przebojowym materiałem, pierwszym teledyskiem grupy i kolejną, największą w historii zespołu trasą „Dive To Hell Tour”.

fot. Bardo Photography