Electro metalowe Machine Driven Sun z debiutancką epką „Kili”

Electro metalowa grupa Machine Driven Sun w poniedziałek 24 czerwca 2019 r. wypuściła na świat debiutancką epkę o tytule „Kili”. Jak mówi zespół, „Kili to zbiór czterech mocnych utworów uzupełnionych nastrojową niespodzianką w postaci sennego utworu Molly. Kili to wyspa, na którą w 1948 rząd USA przetransportował mieszkańców atoli Bikini w związku z promieniotwórczym skażeniem, będącym wynikiem prób z bronią jądrową.”

Lista utworów:
1. Charred
2. Bipolar Revolution
3. Molly
4. Get Down
5. Blank Soldier

skład:
Volven Wolf – wokal
DRM404 – perkusja
Andros – gitara basowa
Paweł Zygmuntowski – klawisze
Paweł Dubowski – gitara

Machine Driven Sun
W wyniku tajemniczej eksplozji w 2018 roku tylko klawiszowiec (Paweł Zygmuntowski) i perkusistka (DRM404) uszli z życiem. Niedługo po zdarzeniu znaleźli nowych kompanów – Volven Wolf w roli wokalistki, Androsa w roli basisty i Pawła Dubowskiego w roli gitarzysty, dzięki czemu pięcioosobowy skład mógł wznowić pracę.

Brzmienie Machine Driven Sun kształtowane jest przez wpływy industrialne/electro-metalowe, natomiast nowsze kompozycje czerpią również z metalu progresywnego. Zespół łączy zarówno muzykę, jak i sztukę eksperymentalną. Nie istnieją wyłącznie jako zespół na scenie – dzięki nim możesz spotkać dziwne postacie świata MDS przechadzając się zwyczajnie po ulicy.

Więcej informacji:
https://machinedrivensun.com
https://machinedrivensun.bandcamp.com
https://facebook.com/machinedrivensun
https://instagram.com/machinedrivensun