God Bless Ozzy Osbourne w Multikinie

Już 27 października o godzinie 20:00 w kinach sieci Multikino odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego God Bless Ozzy Osbourne. Bilety w cenie 25 zł są już dostępne poprzez stronę multikino.pl.

Ozzy Osbourne zasila światową scenę ciężkiej muzyki już od czterdziestu lat. Nikt nie odmówi mu talentu i niezmierzonych pokładów witalności. Sam Książę Ciemności z chęcią dzielił się z fanami swoim życiem prywatnym w przebojowym reality show. Okazuje się jednak, że przez wiele lat dostawaliśmy image Ozzy’ego stworzony na potrzeby budowy wizerunku. Prawdziwe życie gwiazdy rocka składało się w głównej mierze z nałogów, zaś Ozzy przez wiele lat był nieszczęśliwym i słabym człowiekiem. Nie tylko używki, ale także zniekształcony wizerunek „szaleńca” zakrywały muzyczny talent muzyka.

Nikt nie zna Księcia lepiej, niż jego własny syn – Jack Osbourne. Młody człowiek postanowił pokazać prawdziwe oblicze swojego ojca. Ozzy Osbourne to nie tylko odgryzanie główek zwierzętom i zamroczenia alkoholowe. To także troskliwy mąż i ojciec, a także człowiek, który zwyciężył ze swoją ciemną stroną. Z prawdziwej synowskiej miłości powstał God Bless Ozzy Osbourne, stuminutowy portret gwiazdy rocka, która zaznała w życiu wszystkiego.

Film skierowany jest nie tylko do wielbicieli dobrej muzyki, ale także miłośników opowieści o prawdziwych ludziach, którzy odważyli się pokonać własne słabości. Aż chce się zakrzyknąć: God Bless Ozzy Osbourne!

Film w polskiej wersji językowej (napisy).

Wydarzenie w 18 kinach sieci Multikino:
1. Bydgoszcz
2. Gdańsk
3. Gdynia
4. Koszalin
5. Kraków
6. Łódź
7. Poznań 51
8. Poznań Malta
9. Radom
10. Rumia
11. Rybnik
12. Rzeszów
13. Szczecin
14. Warszawa Ursynów
15. Warszawa Złote Tarasy
16. Wrocław Arkady
17. Wrocław Pasaż
18. Zabrze