Lipali i „Ludzie 1.2”

W najbliższy czwartek 1 października grupa Lipali udostępni teledysk do utworu „Ludzie 1.2”, który jest pierwszym singlem z nowej płyty zespołu. Piosenka będzie dostępna na stronie www.lipali.net oraz oficjalnym kanale YouTube www.lipali.tv.

„Ludzie 1.2” to przedsmak nowej płyty zespołu Lipali, która pojawi się na półkach sklepowych już 20 listopada.


Nowa płyta Lipali. Najciekawsze jest to, że z całkiem nowymi utworami, których jeszcze nie znacie. Nowe teksty o starych sprawach – mówi Lipa. Singiel wybieraliśmy głosując w ciemno, bo każda piosenka mogłaby nim być. Człowiek w całej swej okazałości z wadami i zaletami, miłujący i mordujący… a morska bryza i słońce ponad nim – dodaje.

Najnowszy krążek będzie sporym zaskoczeniem. Lipali pokaże swoją nową odsłonę – powiększony czteroosobowy skład, uzupełniony dodatkowo w pierwszym singlu o kobiecy głos Małgorzaty Zomerlik. Zmiany dodatkowo podkreśla nowy logotyp zespołu.

W podziękowaniu za dotychczasowe wsparcie, na skrzynki wszystkich fanów, którzy zamówili poprzedni album „3850” bezpośrednio od zespołu na stronie www.lipali.net, trafi kod, który umożliwi pobranie cyfrowej wersji nowego singla.

fot. Paweł Romanowski
fot. Paweł Romanowski