Luxtorpeda zagra w Parlamencie

Agencja PW Events ma zaszczyt zaprosić na mocne rockowe uderzenie które zapewni zespół Luxtorpeda. Grupa wystąpi 22 kwietnia w gdańskim klubie Parlament. Debiutancki album grupy stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych krążków w Polsce, a singiel „Autystyczny” nie schodzi do dziś z list przebojów stacji radiowych. Luxtorpeda rok po swoim debiucie płytowym wydaje swoje drugie wydawnictwo zatytułowane „Robaki”. Z tej okazji zaprezentują swój najnowszy materiał na wybrzeżu!

LUXTORPEDA + Option Hoax
22.04 20:00 Parlament / Gdańsk
bilety: 34/39 zł
dostępne: Sklep muzyczny PULS – Gdynia, Waszyngtona 21 (Centrum Gemini), Punkt Lotto – Gdańsk (C.H Manhattan), Klub Parlament, Ticketpro.pl (m.in. Empiki i Media Markty)

KONCERT OBJĘTY PATRONATEM PORTALU ROCK3MIASTO.PL

LUXTORPEDA to z jednej strony solowy projekt LITZY, z drugiej – nowy zespół czterech przyjaciół, grających ze sobą już wcześniej w wielu wspólnyc projektach: LITZY, KRZYŻYKA, KMIETY i DRĘŻMAKA. Projekt solowy – bo powstał z inicjatywy LITZY, z jego niezaspokojonej potrzeby czadowego grania, on jest wokalistą, autorem tekstów i mózgiem operacji, jednocześnie zespół – bo razem gramy i tworzymy utwory będącą wypadkową naszych muzycznych zainteresowań. Z początkiem marca 2011 do LUXTORPEDY dołączył HANS – wspomagający wokalnie LITZĘ. Z HANSEM w składzie LUXTORPEDA 9 maja wydała swój debiutancki album!