Me and That Man: „Confession” z Niklasem Kvarforthem z Shining

Me and That Man opublikowali kolejny teledysk promujący nadchodzący wielkimi krokami album „New Man, New Songs, Same Shit, Vol 1”. W utworze i klipie „Confession” gościnnie zaśpiewał Niklas Kvarforth ze szwedzkiej grupy Shining.

Nergal o „Confession”:

„Ten kawałek to oda do rewolwerowców i śpiewaków z westernowych saloonów! Końcówka utworu zaskoczy tych zwolenników MATM, którzy nie znają mojej drugiej strony i mam nadzieję, że wywoła uśmiech na twarzach tych, którzy ją znają; to jest czytelny komunikat: Me And That Man to zespół totalnie nieograniczony i zdolny do wszystkiego! A „Tym człowiekiem” jest tym razem Niklas Kvarforth. Wysłałem Niklasowi demo – mój głos plus tekst i zasugerowałem, żeby zmienił wszystko, co według niego powinien zmienić… Cóż, pozostały tylko dwa wyrazy z oryginalnej wersji demo, ale z pełną odpowiedzialnością powiem, że jego wersja jest znacznie lepsza od mojej! Niektórzy porównali jego głos do Petera Steele’a… to nasuwa mi pewne myśli dotyczące życia pozagrobowego”.

Album Me and That Man „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1” ukaże się 27 marca 2020 r. Wydawnictwo, także w wersji winylowej, oraz limitowany zestaw z koszulką, można zamawiać pod .

Tracklista „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”:

1. Run with the Devil / feat. Jorgen Munkeby (Shining NO)
2. Coming Home / feat. Sivert Høyem (Madrugada)
3. Burning Churches / feat. Mat McNerney (Grave Pleasures)
4. By the River / feat. Ihsahn (Emperor)
5. Męstwo
6. Surrender / feat. Landers Andelius (Dead Soul)
7. Deep Down South / feat. Johanna Sadonis (Lucifer)
8. Man of the Cross / feat. Jérôme Reuter (Rome)
9. You Will Be Mine / feat. Matt Heavy (Trivium)
10. How Come / feat. Corey Taylor (Slipknot)
11. Confession / feat. Niklas Kvarforth (Shining SE)