Wojciech Miklaszewski z rock3miasto.pl nominowany do nagrody DOKI 2017

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz redakcyjny kolega Wojciech Miklaszewski został nominowany do nagrody DOKI 2017 w kategorii Fotografia koncertowa za zdjęcie Einara Selvika z Wardruny, które wykonał podczas koncertu zespołu w dniu 20 października 2017 r. w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Einar Selvik (Wardruna) / fot. Wojciech Miklaszewski

Zwycięzców III edycji nagrody DOKI 2017 poznamy podczas Antygali DOKI w dniu 9 grudnia 2017 r. w klubie B90 w Gdańsku.

Niezależna Nagroda Muzyczna DOKI powołana została w 2015 roku. Jury w skład którego wchodzą trójmiejscy dziennikarze muzyczni oraz artyści każdego roku nominują pięciu artystów oraz postaci związanych z muzyką w dziesięciu kategoriach: PLAKAT KONCERTOWY, VIDEO, FOTO KONCERTOWE, OKŁADKA, ALBUM, ARTYSTA, UTWÓR, NOWA TWARZ, BOHATER DRUGIEGO PLANU, ZESPÓŁ KONCERTOWY. Jedenasta kategoria ZESPÓŁ KTÓRY MA NAJWIĘCEJ ZNAJOMYCH rozstrzygana jest przez internautów.

Statuetka DOKÓW tzw. PALNIK wykonana jest na terenie stoczni ze zużytych palników acetylenowych, w jednej z firm sąsiadującej z klubem B90. Pomysłodawcą imprezy, autorem projektu Palników jest Arkadiusz Hronowski, szef Klubu B90, organizator SOUNDRIVE Fest oraz twórca portalu Soundrive.pl

Więcej informacji o nagrodzie i pełna lista nominowanych na www.plebiscytdoki.pl