Ekskluzywny warsztat gitary elektrycznej LuKi "Universe"

data: 6 sierpnia 2013, godz. 18:00
miejsce: Kawiarnia Przystań (o miejscu)
adres: ul. Źródło Marii 18, Gdynia

Centrum Gitarowe P.M.Guitar zaprasza na ekskluzywne warsztaty dla gitarzystów „Universe” z znakomitym gitarzystą Łukaszem „LuKi” Kulczakiem.

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 50 PLN. Termin zgłoszeń do 04 sierpnia 2013.

Ze względu na ekskluzywny charakter warsztatów ilość miejsc ograniczona do 15 osób.
Patronat nad warsztatami objęły: Trojmiasto.pl, rock3miasto.pl, Magazyn Gitarzysta,Top Guitar oraz D’Addario

Zajęcia odbędą się 06.08.2013 (wtorek) w godzinach 18:30–20:30 w Kawiarni „Przystań” ul. Źródło Marii 18 przy parafii Św. Wawrzyńca w Gdyni.

Luki zaprezentuje techniki shredowe w ujęciu nowoczesnej gitary fusion na przykładzie swojego najnowszego utworu „Universe” , który ukazał się na składance „Shred Freak” International Guitar Compilation skupiającej gitarowych wymiataczy z całego świata.

Link do klipu: http://www.youtube.com/watch?v=fF3Fe5nPH38

Więcej o płycie „Shred Freak”: www.guitaronsky.com/2013/05/shred-freak-album-review-by-theodore.html

Warsztaty to jedna z propozycji Centrum Gitarowego P.M.Guitar. Warsztaty mają na celu przybliżenie postaci muzyków poruszających się w rozmaitych stylach muzycznych a także ukazywać wszechstronność instrumentu jakim jest gitara. Są one także przedłużeniem regularnych zajęć w ramach kursów P.M.Guitar.

Łukasz „LUKI” Kulczak – gitarzysta, kompozytor, muzyk sesyjny współpracujący z zespołami Amaryllis, Gabriel Fleszar, The Company i ProgEnergy.

Zdobywca pierwszego miejsca w konkursie międzynarodowym Guitar Fight Club w Bischofswerdzie oraz konkursu TMC (Musical Contest) w którym zwycięzca wybierany był przez Dave Martone’a, absolwenta Berklee College Of Music. Został też wyróżniany w kilku innych konkursach ogólnoświatowych. Współpracuje z takimi markami jak Koch, D’Addario, Vovox, Hofner, G Lab, ToneZone.

Organizator: Centrum Gitarowe P.M.Guitar
Informacje i zapisy: kontakt@pmguitar.pl lub pod nr 504 891 423.