Kat & Roman Kostrzewski, Repulsor

data: 19 stycznia 2014, godz. 19:00
miejsce: Parlament (o miejscu)
adres: ul. Św. Ducha 2, Gdańsk

Bilety: 40/45 zł

do nabycia: ticketpro.pl, ebilet.pl, eventim.pl, lotto (ch Manhattan), puls (gdynia), Klub Parlament oraz empiki i media markty na terenie całego kraju!

Koncert promujący najnowszy album zespołu KAT & Roman Kostrzewski. 12 listopada 2013 ukazał się album „Rarities” legendy polskiego metalu, grupy Kat. Płyta zawiera niepublikowane wcześniej utwory, a autoryzowane przez członków zespołu.

Zespół Kat jest niekwestionowaną gwiazdą na firmamencie polskiej muzyki metalowej. Grupą, która przez lata wypracowała swój wyjątkowy styl, wzbudzała wiele kontrowersji i gromadziła pod sceną tłumy fanów, zaspokajając głód ciężkiego brzmienia.

Krążek „Rarities” to perełka, którą wielbiciele zespołu muszą mieć na swojej półce. Praca nad kompilacją trwała ponad rok, a swój udział w wyborze piosenek mieli wszyscy członkowie zespołu. To starannie dobrana mieszanka kompozycji z legendarnego okresu działalności grupy, które do tej pory nie pojawiły się jeszcze na żadnym z wydawnictw!

Prawdziwym rarytasem jest również booklet płyty, w którym znajdzie się wiele archiwalnych zdjęć z prywatnych kolekcji muzyków, oraz wiele historii i anegdot z życia zespołu.

Support: Repulsor