Thesis, Bregma, Sound Like The End Of The World

data: 28 lutego 2014, godz. 19:30
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

wstęp: 15 zł
piwo: od 4 zł

Zapraszamy na koncert w ramach trasy zespołu Thesis „Z dnia na Dzień na Koncert”! W ramach promocji nowej płyty o tytule „Z dnia na dzień na gorsze” zespół wystąpi w piątek 28 lutego w gdańskim klubie Metro w towarzystwie specjalnych gości: zespołów Bregma oraz Sounds Like The End Of The World.

THESIS
Zespół działa na polskiej scenie od 2007 roku. Wydał do tej pory debiutancką płytę „Channel 1”, dwie EPki „Acoustic Music EP 1” oraz „Fates EP 2”, był częścią składanki Piotra Kaczkowskiego Minimax vol. 5 oraz prężnie koncertuje na różnych scenach w Polsce.

21 lutego 2014 roku ukazała się najnowsza płyta zespołu „Z Dnia Na Dzień Na Gorsze”. Zaśpiewana w całości w języku polskim dostępna jest na CD, LP oraz cyfrowo za pośrednictwem thesis.8merch.com

Zespół określa swoją muzykę jako Psychodeliczny Progresywny Post Rock i łączy na scenie żywiołową muzykę z wizualizacjami miksowanymi na żywo.

www.thesisband.com
www.facebook.com/thesisband
thesis.bandcamp.com
thesis.8merch.com

BREGMA
To rockowo – metalowy zespół, zawierający w swojej muzyce elementy eksperymentalne z zachowaniem melodyjności utworów. Projekt jest kompilacją muzycznych doświadczeń zebranych na przestrzeni lat przez członków zespołu.
Przemyślane oraz umiejętne żonglowanie czterema instrumentami sprawia, iż proponowany przez BREGMĘ finalny produkt, pozbawiony jest jakichkolwiek kompromisów.

Początek 2011 roku przyniósł pierwsze koncerty oraz nagranie demo, które można odsłuchać na stronie profilowej myspace zespołu. W 2012 roku zespół koncentruje się na intensywnym koncertowaniu oraz pracą nad debiutancką płytą.

www.facebook.com/bregmagdansk
www.youtube.com/user/BregmaGdansk

SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD
To pięcioosobowy zespół instrumentalny. Projekt rozpoczął swoje życie w maju 2012 roku, a jego brzmienie jest wypadkową wieloletniego doświadczenia muzyków, zdobywanego przez lata podczas gry w innych formacjach muzycznych. Swoboda poruszania się w gatunku oraz łatwość tworzenia pozwoliło zespołowi na zarejestrowanie w styczniu 2013 promocyjnego mini-albumu zawierającego 5 autorskich utworów. Obecnie zespół przygotowuje materiał na płytę długogrającą, która rejestrowana będzie w lutym 2014r.

www.slew.art.pl
www.facebook.com/SoundsLikeTheEndOfTheWorld

null