Valaquenta, Sinful Carrion, Incarnal + After Party

data: 21 czerwca 2014, godz. 20:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

wstęp: 7 zł

Już 21 czerwca w gdańskim klubie METRO sztorm, który na długo zostanie zapamiętany przez mieszkańców Pomorza.
Zagrają przed wami puławski Incarnal, trójmiejski SInful Carrion i warszawski Valaquenta!!! Po koncercie zapraszamy na After Party Rock & Metal.

INCARNAL
Incarnal został powołany do życia w roku 2010 przez byłych członków grupy Leviathan – Krzysztofa Kiecanę oraz Karola Łapczyńskiego. W tym samym roku zespół zadebiutował singlem „Deathfront”. Dwa lata później wydany został pierwszy długogrający album pt „Where Evil Has Its Beginning”. W marcu 2012 do zespołu dołączyli basista – Mateusz Szymanek oraz perkusista – Mikołaj Kujda. Od kwietnia 2012 Incarnal koncertuje w kraju a także za granicą. Od 25 lipca zespół związany jest z niemiecką wytwórnią muzyczną Legacy Records. Wiosną 2013 roku narodziło się kolejne dziecko Incarnal, mianowicie EPka zatytułowana „I Have Worn A Bird’s Mask.

SINFUL CARRION

VALAQUENTA
Valaquenta to młody zespół Death Metalowy założony na początku 2012 r. z inicjatywy Macieja „Ciritha” Nastuli i Michała „Vuita” Sołtysika, do którego dołączył Kuba „Dagorath” Gradzi. Przez około rok w członkiem zespołu był Maciej Karbownik. Przez jakiś czas w zespole grał również Jakub „Harsh” Bałdyga, jednak z braku czasu postanowił odejść. W połowie września 2013, zespół zaczął nagrywanie swojego debiutu „Face of Torment”. Pod koniec marca 2014 r. miejsce basisty zajął Filip „Fetus” Gawlak i od tej pory w stałym składzie zespół przygotowuje się do wydania swojego pierwszego wydawnictwa.

After Party zagra JACA:
DJ, organizator, animator muzyczny. Od 2009 r. organizuje/gra w Trójmiejskich klubach imprezy: ROCK NIGHT, ROCK’S NOT DEAD, FLOWER POWER. W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, a jednocześnie pamięta i promuje krajowa scenę.