Patrycja Markowska

data: 28 listopada 2014, godz. 20:00
miejsce: Scena (o miejscu)
adres: Al. Franciszka Mamuszki 2, Sopot

WSTĘP OD GODZ. 20:00
KONCERT GODZ. 22:00

Muzyka towarzyszy jej od urodzenia. Charakterystyczną barwę głosu po raz pierwszy zaprezentowała publicznie gdy miała… 3 lata. Dziś Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek polskiej sceny muzycznej.

28 maja 2013 r. ukazał się nowy album wokalistki zatytułowany „Alter Ego”, który pokrył się złotem. „Najbardziej rockowa, najciekawsza płyta w moim dorobku. Pracowaliśmy z zespołem zamknięci w studiu w górach. Było trudno i pięknie! Efekty zaskoczyły nawet mnie samą”  – tak o płycie opowiada sama artystka. Album zapowiada pięć teledysków : „Alter Ego”, „Dzień za dniem”, „Wielokropek” i “Ocean”, który Patrycja śpiewa w towarzystwie Artura Gadowskiego. „Nim się zamienisz w żart” to kolejny singiel Patrycji z tego albumu. „Do wybrania tego utworu na singla zainspirowali mnie fani, którzy od samego początku upodobali sobie 'Nim się zamienisz w żart' i domagają się tej piosenki na każdym koncercie” dodaje Patrycja. W teledysku wzięły udział dzieci członków rock&roll’owego zespołu Patrycji.

Jej największą pasją jest granie koncertów. Niedawno zakończyła trasę Alter Ego tour. Wokalistka wydała dotąd 5 solowych albumów i kilkanaście singli. Wiele jej utworów przez długi czas okupowało szczyty list przebojów. Patrycja ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień muzycznych, m.in. Eska Music Awards dla Artystki Roku (2008). Podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wygrała Konkurs Premier, zdobyła Nagrodę Dziennikarzy i otrzymała Złoty Dziób Radia Wawa za Przebój Roku „Świat się pomylił” (2007 rok). Dwa ostatnie krążki wokalistki – „Świat się pomylił” (2007) i „Patrycja Markowska” (2010), zyskały status Platynowej płyty.

http://www.patrycjamarkowska.com
https://www.facebook.com/PatrycjaMarkowska

BILETY W CENIE:
1 PULA – 39zł
ANTRESOLA/VIP – 55zł
http://www.scenaklub.pl/vip/
Bilet Vip zapewnia lożę oraz widok z balkonu.

Dostępne:
KLUB SCENA www.scenaklub.pl
RESTAURACJA SMAK MORZA www.smakmorza.pl
eBilet Salony Empik