Pucha Dla Sierściucha vol. 2

data: 9 stycznia 2015, godz. 19:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

Akademia Wokalu Star Project pod patronatem OTOZ Animals – Schronisko „Ciapkowo” w Gdyni organizuje akcję „Pucha dla sierściucha”. Impreza odbędzie się 9.01.2015 w Klub Metro, ul Miszewskiego 12/13 w Gdańsku.

W ramach akcji odbędzie się koncert uczennic Star Project – akademia wokalu oraz zespołu Arshenic. Podczas występów usłyszymy 14 uczennic Star Project w wieku 10-30 lat. Dziewczęta wykonają utwory wpisujące się w kanon standardów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

Zespół Arshenic powstał w 2006 roku w Gdańsku, grając mieszankę metalu i gotyku wystąpił w II edycji programu „Must be the music”. Po kilkuletniej przerwie zespół powraca na scenę by w nowym składzie i brzmieniu wspomóc akcję Pucha dla sierściucha.

Koncert jest darmowy a biletem wstępu jest przysłowiowa „puszka” karmy (opakowanie, worek, karton…) dla psów lub kotów. Mile widziane także koce, zabawki i wszystko co może przydać się w schronisku. Dary zbierane będą przez wolontariuszy schroniska i przekazane bezpośrednio do „Ciapkowa”.

Styczniowa „Pucha dla sierściucha”, to druga edycja akcji, pierwsza odbyła się w lipcu 2011 roku. Podczas pierwszej Puchy udało się zebrać ponad 300 kg karmy. Mamy nadzieję, że i tym razem pomożecie nam osiągnąć podobny (lub lepszy!) wynik i Druga Pucha nakarmi jeszcze więcej potrzebujących zwierzaków!

Wpadajcie licznie i zapraszajcie znajomych!

Po koncertach bawimy się do rana na Rock&Metal party prowadzonej przez DjJaca Jacenty