Koncert charytatywny: muzyka schodzi na psy i koty

data: 24 kwietnia 2015, godz. 19:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

Mamy przyjemność zaprosić Was na koncert charytatywny w celu zebrania karmy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt PROMYK.

Koncert, na którym 100% wpływów* oraz zebranej karmy zostanie przekazany bezpośrednio dla schroniska PROMYK – o tym procesie będziemy Was informować na bieżąco po koncercie, aby wszyscy mieli pewność, że ich dobroć trafiła do tych, którzy jej potrzebują! Wszystkie zespoły grają za darmo, a organizatorzy nie pobierają jakichkolwiek pieniędzy.

*Wpływy z koncertu zostaną w 100% przekazane na karmę, której Schronisko PROMYK najbardziej potrzebuje!

Pierwsza edycja koncertu MUZYKA SCHODZI NA PSY i KOTY serwuje Wam porcję mocniejszych brzmień. Na koncercie zagrają:

RESTRICTED – Beatdown/Hardcore (Rumia)
Zespół Beatdown/Hardcore z Rumii, który pojawił się na polskiej scenie w styczniu 2014 roku. Zdążyli w tym czasie zagrać z takimi legendami jak 1125 czy Schizmą. Grali również z niemieckim December Youth czy holenderskim Grown Cold oraz CDC. Aktywni w sprawach dotyczących pomocy zwierzętom, zagrają na pierwszej edycji MUZYKA SCHODZI NA PSY i KOTY vol. 1.

TRAPPED INSIDE ME – Melodic Hardcore/Metalcore (Bydgoszcz):
Grają mieszankę Melodic Hardcore i energicznego Metalcore’u. Grali kilka koncertów z takimi zespołami jak Eris is my Homegirl czy z francuskim Kickback. Po ponad półtora rocznej przerwie wracają z nowym wokalistą. Przyjeżdżają do nas specjalnie z Bydgoszczy, żeby pokazać na co ich stać. Będzie to ich pierwszy koncert w Gdańsku – pokażmy IM na co stać NAS!

CODE OF CONDUCTION – Post-Hardcore (Trójmiasto)
Trójmiejski band grający muze z gatunku Post-Hardcore. Grali z takimi zespołami jak Materia, Heroinvain, Burn the Witch, Envy Kills czy holendrami z Grown Cold oraz francuskim Our Day Will Come. Ich EPke możecie za darmo pobrać ze strony bandcamp i przygotować się na to co też pojawi się na koncercie!

ANOTHER – Hardcore Punk (Gdańsk)
Zespół z Gdańska grający bezkompromisowy Hardcore Punk. Znani głównie z trójmiejskiej sceny, grali z takimi bandami jak Aporia czy kalifornijskim The New Flesh. Ostatnio można było ich zobaczyć w gdyńskiej Desdemonie u boku takich zespołów jak Ratrace, Dintojra czy This Noise. Otwierają wieczór na pierwszej edycji MSNPiK!

Rozkład jazdy:
19:30 – Wstęp
20:30 – 20:55 – Another
21:10 – 21:50 – Code Of Conduction
22:05 – 22:50 – Trapped Inside Me
23:05 – 23:45 – Restricted

Wstęp : Od 5 zł lub więcej, bądź karma (psy/koty)
Piwo w klubie od 4 zł !

PROMYK na Facebooku:
http://tinyurl.com/qef6loc

Akademickie Centrum Kultury na Facebooku:
http://tinyurl.com/o9jhcu7