Disweather, Meat Nation, Nobility Stalk

data: 9 maja 2015, godz. 19:00
miejsce: Dom Zarazy (o miejscu)
adres: ul. Stary Rynek Oliwski 15, Gdańsk

wstęp: 5 zł

Zespół Disweather wydaje pierwszy album długogrający pt. „4/4”, którego premiera będzie miała miejsce już 9 maja 2015r. w gdańskim Domu Zarazy!

Po wydaniu dwóch EPek i jednej kompilacji grupa zdecydowała się na nagranie prawie godzinnego, liczącego łącznie 16 ścieżek longplaya zatytułowanego „4/4”. Nazwa płyty nie jest przypadkowa i odnosi się m. in. do podziału utworów na cztery odmienne części, przy czym każda posiada własną charakterystykę i nagrywana jest w inny sposób. Album został zarejestrowany w sopockim studiu Black Peak Records.

Disweather to zespół działający od 2012r. mocno zakorzeniony na trójmiejskiej scenie muzycznej. W swojej twórczości zainspirowany głównie takimi gatunkami, jak post-punk, noise czy grunge.

W skład Disweather wchodzą: Jan Dąbrowski, Wojciech Kościelak, Jan Piłat i Dagmara Naczk.

Przed Disweather zagrają:

Nobility Stalk
Działający od 2012r. Nobility Stalk to fuzja wielu gatunków muzycznych – fani rapu, screamu czy ballad z pewnością znajdą coś dla siebie. Obecnie zespół tworzy: Tomasz Bakalarz, Łukasz Rokicki, Bazzy Sokołowski, Kamil Kołodziejek i Michał Dąbrowski.

Meat Nation
Grający techniczny punk-rock Meat Nation powstał w 2013r. w Gdańsku. Miał okazję zagrać m. in. przed Testerem Gier czy fińskim Fear of Domination. Obecny skład zespołu stanowi Szymon Szelewa, Dawid „Chrzan” Brodowski, Mikołaj Cybal i Daniel Ogorzałek.