A Broken Frame, Ritchie Violence, Haraszo + After Rock & Metal

data: 30 maja 2015, godz. 19:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

wstęp: 10 zł

Hej niegrzeczne dziewczynki i niegrzeczni chłopcy! Jeśli lubicie mocną, gitarową jazdę bez trzymanki, to nie może Was zabraknąć 30 maja na koncercie 3 niegrzecznych kapel w Klubie Metro!

A BROKEN FRAME (SE) – hard & stoner rock

Goście ze Szwecji przywalą nam porządnym Hard & Stoner Rockiem !

RITCHIE VIOLENCE (Gdańsk) – hard rock’n’roll

Chłopaki będą mieli premierę swojej EPki !

Nowy projekt, w skład którego wchodzą członkowie trójmiejskich kapel The Meizterz, Naked Brown i Twin Pigs. Muzycznie trochę Slayer, trochę Elvis, bez przedłużania i raczej na temat !

HARASZO (Sopot) – Rock

Zespół posiada wieloletnie doświadczenie muzyczne, brał również udział w licznych projektach, ale w obecnym składzie gra dopiero od kilku miesięcy. Mimo tego ma już sprecyzowany kierunk i styl, w którym się porusza. Gra muzykę rockową, pełną riffów i mocnych brzmień.

W wyniku muzycznych eksperymentów w ciągu ostatnich miesięcy prób powstał nowy materiał, inspirowany kapelami thrash metalowymi, ale też momentami lżejszymi brzmieniami. Kilka starszych numerów Haraszo zostało nagrane w nowych aranżach, a nawet z baśniowymi elementami, dzięki fantazji i sprzętowi klawiszowca.

Mimo lekkiego opisu zespołu podchodzimy do grania bardzo poważnie, zawsze starannie się stroimy, gramy równo i dokładnie, a na próbach zostawiamy dużo więcej potu niż wątroby.

Po koncercie zapraszamy na After Rock & Metal. Zagra JACA – DJ, organizator, animator muzyczny. Od 2009r. organizuje/gra rockowe imprezy: ROCK NIGHT, ROCK’S NOT DEAD, FLOWER POWER NIGHT, ROCK’N’ROLL IS KING ! W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, a jednocześnie pamięta i promuje krajowa scenę.

null