Terrordome, Driller, Dreadnought, Putrid Evil

data: 5 czerwca 2015, godz. 19:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

wstęp: 10 zł

Machete Justice! Terrordome uderza w ryj swoją nową płytą! Znudzeni gangsterskim życiem w Krakowie uderzają w Polskę aby szerzyć terror i pożogę promując swój nowy album. Ale zacznijmy od początku…

Terrordome to krakowski kwartet grający szybki i brutalny Crossover Thrash Metal utrzymany w stylistyce lat osiemdziesiątych XX wieku. Główne inspiracje zespołu to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy też Crytpic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal.

Zespół, będąc na scenie od 2005r. aktywnie koncertuje w Polsce i za granicą. Do tej pory dzielił scenę z takimi zespołami jak: Anthrax, Suicidal Angels, Accuser, Caliban, Blunt Force Trauma, Ramming Speed, Andralls, SSS, Ratos De Porao, Frontside, Uganga oraz wieloma innymi.

Driller
Driller to wściekle szybki thrash metal, który powstał w Gdyni w 2009r. z inicjatywy braci Marcina (gitara, wokal) i Wojtka (bas, wokal) Andrzejewskich. Szybkie riffy, agresywny wokal, świdrujące uszy solówki i wszechobecna umpa to najlepsza charakterystyka muzyki Driller. Kapela ma w dorobku demo „Hell Trucker” 2010, LP „All Shall Burn” 2013r. oraz wiele koncertów w Polsce i za granicą. Dwa numery z płyty „All Shall Burn” wydane zostały na składance najlepszych kapel thrashowych w Polsce „Thrashing Damnation Throu Compilation 2” pod skrzydłami krakowskiego Defence Records. Jeżeli jesteś fanem kapel takich jak Slayer, Motorhead, Antrax, Municipal Waste, Entombed czy Sodom – Driller jest dla Ciebie

Dreadnought
„Nazywamy się Dreadnought i jesteśmy młodym zespołem z Trójmiasta. Gramy razem od 8 grudnia 2013, od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy grać „staroszkolny” death metal rodem z początku lat ’90 XX wieku. Inspirujemy się głównie sceną europejską i kapelami takimi jak Dismember, Benediction, Pestilence.
Naszym największym sukcesem są liczne występy, w tym z zespołami zza granicy, takimi jak Nuclear (thrash metal, Chile) czy Grai i Satanakozel (folk metal, Rosja). W lutym 2015 skończyliśmy pracę nad naszą pierwszą płytą demo zatytułowaną „Domination Of The Void” zawierającą 4 utwory z naszego repertuaru, przymierzamy się do wydania kasety oraz zbieramy materiał na minialbum”

PUTRID EVIL grind
Crustowy Old school Death/Grind z Trójmiasta! Dla fanów Repulsion, Napalm Death, Doom, Terrorizer, Impetigo, Autopsy, Hellhammer oraz Discharge!

Rozpiska godzinowa:
18:00 – otwieramy klub
19:00 – 19:45 Putrid Evil
20:00 – 20:45 Dreadnought
21:00 – 21:45 Driller
22:00 – Terrordome