Przystanek Woodstock 2015 – Before Party

data: 25 lipca 2015, godz. 21:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

wstęp: 5 zł

Zapraszamy na rozgrzewkę przed zbliżającym się 21-szym Przystankiem Woodstock 2015 w Kostrzynie nad Odrą :)

To już 3 edycja Befora przed Woodstockiem ! Po wcześniejszych, udanych edycjach przyjęła się ona już na stałe w trójmiejskim kalendarzu muzyczno-imprezowym :)

Taka impreza może odbyć się tylko raz w roku, więc tym bardziej na nią przybywajcie :)

To może być dobra okazja, aby spotkać się ze znajomymi, powspominać Przystanki na których się było, zaplanować wyjazd na ten obecny 21-sty, ale przede wszystkim, aby dobrze się bawić i uprawiać rock’n’rollowe i reggaeowe wygibasy ! :)

W ciągu tych 21 lat przez Przystanek przewinęła się cała masa artystów i zespołów, a w tym roku zapowiada się też całkiem dobry skład, więc tematów na imprezę nie brakuje ;) Pamiętamy skąd wziął się pomysł u Jurka Owsiaka na zorganizowanie takiego festiwalu, więc na imprezie nie zabraknie także muzy z 1-szego, legendarnego Woodstock’u w 1969. Jednym słowem nie zabraknie dobrej muzy ! :)

Głównym „gwoździem” imprezy będą Wasze WOODSTOCK’owe fotki, które wyślecie na maila. Wrzucimy je na duży ekran i stworzą one wizualizację z Waszym udziałem. Jak długa i „atrakcyjna” będzie to opowieść zależy od Was i nadesłanego materiału :)

Proponujemy aby 1 osoba wysłała max. 10 szt. Zdjęcia wysyłajcie na: dj-jaca@wp.pl

Gra: JACA
DJ, organizator, animator muzyczny. Od 2009r. organizuje/gra rockowe imprezy: ROCK NIGHT, ROCK’S NOT DEAD, FLOWER POWER NIGHT, ROCK’N’ROLL IS KING! Reggaeowe: REGGAE NIGHT, ReggaeSka, REGGAE w STOCZNI, REGGAE-ROOTS-DUB, MARLEYKI 67’, 68’, 69’. W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, a jednocześnie pamięta i promuje krajową scenę.