Tribute to Pantera & Down + After Rock & Metal

data: 24 października 2015, godz. 20:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

wstęp: 10 zł

Z dobrze poinformowanych źródeł …i autopsji, wiemy jak bardzo lubicie/lubimy kapele PANTERA, oraz DOWN ! :)

Specjalnie dla wszystkich sympatyków działalności muzycznej Philipa Anselmo, oraz całej rockowo-metalowej wiary organizujemy koncert poświęcony twórczości tym dwóm niesamowitym zespołom !

A hołd wykonają dla Was:

Quy jako Pantera:
https://www.facebook.com/quyPZ

QuY to kapela z Połczyna-Zdroju założona w styczniu 2014, powstała na gruzach zespołu Raymount X, do której dołączył wokalista innej połczyńskiej kapeli – Budge. Gra muzykę z pogranicza groove metalu.

Zespół gra kilka dobrych lat, lecz jest stosunkowo młody, ponieważ dopiero niedawno dołączył do niego wokalista Jan.

Pierwszy rok działalności był dla zespołu bardzo produktywny: Zespół zadebiutował koncertem „Tribute to Dime/Pantera”, zagrał kilka koncertów w rodzinnym mieście, support przed występem Illusion w Koszalinie oraz przed Cardiac Arrest (USA) i Nominon (SWE). Grupa wypuściła pełne 4-utworowe demo pod tytułem „Whispers”, do tytułowego utworu z owego nagrania odbyła się premiera autorskiego videoclipu. Odnieśli sukces podczas 34. Festiwalu Rockowego „Generacja” w Koszalinie zdobywając Nagrodę Główną oraz Nagrodę Publiczności oraz doszli do półfinału Seven Festival.

Obecnie zespół intensywnie pracuje, wciąż tworzy nowe utwory i ćwiczy, mocno miażdży na żywo.

Budge jako Down:
https://www.facebook.com/BudgePZ

Zespół powstał 25 kwietnia 2010 roku. BUDGE to grupa czerpiąca z gatunków takich jak groove, thrash, sludge i tym podobnych. Zagrali liczne koncerty, w tym dwutygodniową trasę po Polsce z zespołem Materia ze Szczecinka. W 2012 roku powstało pierwsze demo zespołu, zatytułowane „Dark Ages”. Kochają wszystkie istoty żyjące na tym ponurym świecie. W szczególności te, które wierzą, że metal dalej żyje, będzie żył i rósł w siłę.

Po koncercie zapraszamy na After Rock & Metal !
Gra: Jaca

Piwo od 4 zł !
Wstęp:10 zł