Trzecia "Pucha dla Sierściucha"

data: 6 listopada 2015, godz. 19:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

Znamy już datę kolejnej edycji Puchy dla Sierściucha, imprezy na którą wstępem jest puszka karmy dla psa lub kota :)

W Trzeciej edycji zbieramy karmę dla Promyka, schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gdańsku! Tak jak podczas poprzedniej edycji miejscem imprezy będzie współorganizator Klub Metro. Podczas imprezy zbierać karmę pomogą nam patronki Biało Zielone Ladies Gdańsk

Trzecią edycję akcji rozpocznie koncert uczennic Star Project – akademia wokalu, usłyszymy kilka uczennic Star Project w wieku 10-30 lat. Dziewczęta wykonają utwory wpisujące się w kanon standardów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. www.starproject.pl

Wystąpią także dwa zespoły:

Zespół Arshenic gra mieszankę hardrocka, melodyjnego metalu i rocka gotyckiego. Zespół powstał pod koniec 2006 roku w Trójmieście. Na początku 2007 roku nagrane zostało pierwsze demo „W plecy nóż”. Materiał ten pomógł w promocji i grupa zagrała liczne koncerty, między innymi na Międzynarodowym Koncercie Młodych Talentów (Kappeln – Niemcy) czy koncercie na zakończenie Neptunaliów wraz z Milczeniem Owiec i Homo Twist. Przez prawie 10 lat istnienia zespół zagrał dziesiątki koncertów, w tym z takimi zespołami jak Closterkeller, Ceti, Artrosis. Wystąpił także w II edycji programu „Must be the music”. Obecnie zespół koncertuje i tworzy materiał na drugą płytę.

Coco Bongo – zespół z Sucharszczyzny Pomorskiej, grający gatunek stworzony i nazwany przez nich samych – Punk&Roll (albo po zwyczajnie Pedau Punk) powstał przypadkiem z 3 ludzi którzy po prostu chcieli robić muzykę i odreagować trudne dzieciństwo. Nie ma specjalnych wzorców dla muzyki jaką grają. Jednakże, gdzieś tam delikatnie wzorują się starych kalifornijskich brzmieniach zmieszanych z współczesną muzyką rockową, kiełbasą i piwem.

Za ciemnymi okularami ukrywają się ludzie chcący zapełnić lekko zadymioną spelunkę i ukryć swoje przepite oczęta.

Pomiędzy koncertami na scenie wystąpi trójmiejski Stand-uper Adam Van Bendler!

Założyciel i wokalista „Stand-up Trójmiasto”. Na scenie przypomina wielki znak zapytania. Głównie ze względu
na garba który objawia się im lepiej wchodzą mu puenty.

Adam wyrasta na jednego z najlepszych komików w kraju.

Zajął pierwsze miejsce we free style’u w żonglowaniu cytrusami na Orange Fest pod Choczewem.

Lubi czochrać się ze zwierzakami kiedy są przywiązane do poręczy przed sklepem. W ogóle lubi się czochrać kiedy są przywiązane do poręczy przed sklepem. W ogóle lubi się czochrać. Bardzo czupurny młody mężczyza.

Po koncercie impreza Rockowa, którą poprowadzi DJ Jaca.

Koncert, oraz impreza są darmowe, a biletem wstępu jest przysłowiowa „puszka” karmy (opakowanie, worek, karton…) dla psów lub kotów. Mile widziane także koce, zabawki i wszystko co może przydać się w schronisku. Dary będą przekazane bezpośrednio do „Promyka”.

„Trzecia Pucha dla sierściucha”, to trzecia edycja akcji, pierwsza odbyła się w lipcu 2011 roku. Podczas pierwszej Puchy udało się zebrać ponad 300 kg karmy. Podczas drugiej edycji przebiliśmy ten wynik, przekazując schronisku 364 kg!

Mamy nadzieję, że podczas TRZECIEJ PUCHY DLA SIERŚCIUCHA razem nakarmimy jeszcze więcej potrzebujących zwierzaków!

Wszystkich, którzy chcą się przyłączyć w postaci patronatu, czy zbiórki karmy zapraszamy do kontaktu!

Zapraszajcie znajomych, niech wieść się niesie! :)