Polski Rock – Dobry Rock!

data: 2 kwietnia 2016, godz. 21:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

Zapraszamy na imprezę poświęconą polskiemu ROCKowi :)
To będzie prawdziwa uczta polskiej muzyki rockowo-metalowo-gotyckiej :)

Jak powiedział poeta:
„Cudze chwalicie, swego nie znacie,
sami nie wiecie jak dobry ROCK posiadacie…”

Bardzo często z różnych stron świata zalewani jesteśmy rockową muzą wszelakich odmian, raz lepszą, raz gorszą… Zapominamy w tym nadmiarze o naszej polskiej Rockowej scenie muzycznej, która ma bardzo bogaty dorobek, ciągle jest, funkcjonuje i ma się dobrze ! :)

W latach 80-tych, czyli w tzw. „złotych latach polskiego rocka” muzyka rockowa była czymś więcej niż tylko tłem, wypełnieniem i okazją aby sobie „potupać nóżką”… Była m.in. formą przekazu, buntu i walki. Organizowane wtedy festiwale i koncerty, były okazją dla młodych ludzi, aby coś ważnego powiedzieć, a często i wykrzyczeć… Najsłynniejszy z nich Festiwal w Jarocinie do dziś jest symbolem tamtych lat.

Długo by wymieniać co będzie można usłyszeć i przy czym można będzie bawić się, pląsać, skakać i uprawiać rock’n’rollowe wygibasy :) Impreza będzie swego rodzaju przeglądem/przekrojem od początków Rocka w Polsce do lat dzisiejszych.
Zatem od Czerwonych Gitar i Breakoutów, po Perfect, Maanam, Dżem przez Brygadę Kryzys, KSU, Dezertera, Pidżamę Porno, Kult (i Kazika we wszystkich odmianach), do Akurat, Hey, Armii, Aya-RL, Proletaryatu, Lao Che, Comy, Luxtorpedy, Illusion, Acid Drinkers, TSA, KAT, Huntera, Closterkeller i takich tam jeszcze różnych grajków i szarpidrutów polskich:)

Piwo od 4 zł !
Wjazd 5 zł
Wstęp +18
Gra: Jaca