Grin, Mess Age, Medebor, Northern

data: 13 maja 2016, godz. 19:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

wstęp: 10 zł

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień – chciałoby się rzec i zapłakać cicho nad swoim starczym losem… Jednak nie z nami te numery, jak zwykł mawiać Kloss do Brunner’a!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich tych, którym przez dwie dekady nie znudziło się, zarówno nasze rzępolenie, jak i drętwe towarzystwo, tych którzy kiedyś byli z nami, ale i tych co przeciwko nam, tych którzy są obecnie i tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, że są Słowem wszystkich, którym piątek trzynastego nie straszny i mieliby ochotę spędzić ten ciepły majowy wieczór w przyjaznym otoczeniu klubu Metro, gdzie wraz z nami mogliby świętować 20-lecie działalności zespołu, pogadać o głupotach, napić się piwka lub po prostu posłuchać dobrej, ciężkiej gitarowej muzyki!

Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy naszych przyjaciół, weteranów trójmiejskiej metalowej sceny, kapele MEDEBOR i MESS AGE!

Nowe pokolenie szarpidrutów będą reprezentować młodzi i zdolni metalowcy z NORTHERN, którzy podczas koncertu zaprezentują swój debiutancki materiał – „Prophecy of War” !

GRIN
Sopot – Technical Thrash/Death/Metal
https://www.facebook.com/GRIN-220000798198365

MESS AGE
Gdańsk – Heavy/Death Metal
https://www.facebook.com/mess.age.gdansk

MEDEBOR
Gdańsk – Doom/Death Metal
https://www.facebook.com/medebor.metal

NORTHERN
Gdańsk – Melodic Death Metal
https://www.facebook.com/NorthernBandPL