Rebel Day, The Moon

data: 25 czerwca 2016, godz. 19:00
miejsce: X2 (o miejscu)
adres: ul. Polanki 66, Gdańsk

wstęp: 10 zł

Rebel Day
Zespół Rebel Day został założony w pażdzierniku 2014 r. w Gdańsku z inicjatywy Krzyśka (perkusja) oraz Andrzeja (gitara). Chwilę później dołącza Roksana (wokal), a po krótkim poszukiwaniu, miejsce basisty zajmuje „Cacek”. W tym składzie zostaje zarejestrowane pierwsze demo. W listopadzie 2015r. zespół opuszcza Andrzej a po intensywnych poszukiwaniach do składu dołącza Jacek (gitara).
W swoich utworach stawiamy na jakość brzmienia , selektywność , melodyjny wokal i niebanalne teksty.
https://www.facebook.com/RebelDayOfficial/
http://www.rebelday.pl/

The Moon
Rockowy zespół z Gdańska, w którego skład wchodzi : Anna Klein (wokal), Dominik „Otwieracz” Kołodziejczak (perkusja), Mariusz Jasiński (gitara), Michał „Kijek” Kijewski (gitara basowa), Piotr „Pido” Pertkiewicz (gitara).
Zespół dzielił scenę z takimi zespołami jak Lipali, Dollz czy Tranquilizer.
W kwietniowym numerze miesięcznika Teraz Rock można było przeczytać kilka słów o drugiej już EP zespołu „Obojętność”, która oficjalną premierę miała w styczniu 2016 r.. Utwór zatytułowany NIC ze wspomnianej EPki już kolejny tydzień znajduje się na liście przebojów Radia Orbit. Utwór Nadzieja można było przez kilka tygodni usłyszeć w Radio Rock Time. The Moon miało także swoją premierę w Radio Gdańsk, gdzie byli gośćmi Jarka Janiszewskiego w jego autorskiej audycji.
https://www.facebook.com/The.Moon.eu/
http://the-moon.pl/