Divine Weep, Crimson Trail, Fear Of Blood

data: 9 czerwca 2017, godz. 20:00
miejsce: Hi-Fi Jack's Students Bar & Club (o miejscu)
adres: ul. Wyspiańskiego 5, Gdańsk

Bilety: 10 zł (przedsprzedaż) / 15 zł (na bramce)

Zagrają:
Divine Weep – heavy metal (Białystok)
Crimson Trail – alternative metal (Gdańsk)
Fear of Blood – metal (Gdańsk)

Koncert będący częścią trasy koncertowej „Tour of the Ages 2017” białostockiego, heavymetalowego zespołu Divine Weep, który promuje album „Tears of the Ages” wydany w lipcu 2016 r. przez ukraińską wytwórnię Metal Scrap Records Inc.

W swojej historii zespół grywał jako support takich formacji jak: Turbo, Hunter, Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Blaze Bayley (ex-Iron Maiden). Latem 2016 roku zagrał na dwóch dużych festiwalach w towarzystwie takich formacji jak Behemoth, Saxon, Candlemass, Primal Fear, Iron Savior etc.

www.facebook.com/divineweep

Oprócz Divine Weep zagrają:

Crimson Trail – kapela, której teksty budzą pewne kontrowersje, gdzie kawałki porywają i niosą ze sobą w pewną drogę. Z perkusją, która daje silne akcenty reszcie instrumentów. Gitarami, które potrafią pieścić uszy agresywnymi riffami, jak i melodycznymi solówkami. Basem, który zgniata żebra i w końcu – agresywnym i zachrypniętym wokalem, który przyciąga uwagę i przekazuje wiadomość zawartą w tekście.

www.facebook.com/crimsontrailband

Fear of Blood – Zespół powstał w 2014 roku w Gdańsku i od razu zabrał się do pracy nad autorskim materiałem, łączącym wpływy death, doom i gothic metalu. Do dziś grupa zagrała ponad dwadzieścia koncertów m.in. w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Rzeszowie. Obecnie Fear of Blood nagrywa swój debiutancki album.

www.facebook.com/fearbandpl