23. Przystanek Woodstock Before Party

data: 29 lipca 2017, godz. 21:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

Zapraszamy na rozgrzewkę przed zbliżającym się 23. Przystankiem Woodstock 2017 w Kostrzynie nad Odrą :)
Osoby, które przyjdą na imprezę w koszulkach „woodstockowych” z poprzednich „Przystanków” dostaną na wejściu w prezencie piwko! :)

To już 5 edycja Before’a przed Woodstockiem! Po wcześniejszych udanych edycjach, impreza przyjęła się już na stałe w trójmiejskim kalendarzu muzyczno-imprezowym :)
Taka impreza może odbyć się tylko raz w roku, więc tym bardziej na nią przybywajcie :)

Będzie dobra okazja, aby spotkać się ze znajomymi, powspominać Przystanki na których się było, zaplanować wyjazd na ten obecny 23, ale przede wszystkim, aby dobrze się bawić i uprawiać rockowo-woodstockowe tańce! :)

W ciągu tych 22 lat przez Przystanek przewinęła się cała masa artystów i zespołów, a w tym roku zapowiada się też dobry skład, więc tematów na imprezę nie brakuje ;)
Usłyszymy również takie kapele, które chcielibyśmy, aby kiedyś na „Przystanku Woodstock” się pojawiły :)
Pamiętamy skąd wziął się pomysł u Jurka Owsiaka na zorganizowanie takiego festiwalu, więc na imprezie nie zabraknie także klimatów z 1-szego, legendarnego Woodstock’u w 1969, oraz starej, rockowej muzy.
Jednym słowem będzie dobra muzyka i woodstockowy klimat! :)

Głównym „gwoździem” imprezy będą Wasze WOODSTOCK’owe fotki, które wyślecie na maila. Wrzucimy je na duży ekran i stworzą one wizualizację z Waszym udziałem. Jak długa i „atrakcyjna” będzie to opowieść zależy od Was i nadesłanego materiału :)
Proponujemy aby 1 osoba wysłała max. 10 szt. Zdjęcia wysyłajcie na: dj-jaca@wp.pl

Zagra: JACA
DJ, organizator, animator muzyczny, rezydent/menadżer Klubu Metro.
Od 2009r. organizuje/gra rockowe imprezy: Rock Night, Rock’s Not Dead, Flower Power Night, Depeche Mode & The Cure Party, Halloween Rockowy, Valentine’s Day-Vampire’s Rock Night, Polski Rock-Dobry Rock, Rock’N’Roll Is King!
W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, nie zapomina o nowościach, a jednocześnie pamięta i promuje krajową scenę.

Piwo od 5 zł!
(ponad 25 gatunków w dobrej cenie!)
Wstęp +18
Wjazd 10 zł

Do zobaczenia w sobotę 29 lipca na treningu przed Przystankiem Woodstock 2017 :)