Christmas Eve Rituals II

data: 15 grudnia 2017, godz. 18:30
miejsce: Hi-Fi High Five (o miejscu)
adres: ul. Wyspiańskiego 5, Gdańsk

wstęp: 10 zł

Zeszłoroczny koncert Christmas Eve Rituals był udany i pojawiło się na nim bardzo dużo osób. W tym roku powraca druga edycja i mamy nadzieję, że będzie o wiele lepsza od poprzedniej!

Wystąpią dla was:

Eternal Fever (Łódź):Zespół powstał w grudniu 2009 z inicjatywy Vaidy i Thomsa. Wszystko rozpoczęło się od coverowania Metalliki i uczeniu się gry na instrumencie. ZA FAKTYCZNY początek zespołu uważa się październik 2011, wtedy to Kowal dołączył do składu, powstała nazwa i pierwsze autorskie utwory. W październiku 2012 po kilku mniejszych i większych koncertach EF nagrało 'Anger Management' zawierający dotychczasowe osiągnięcia. Pod koniec 2013 po wielu trudnych rozmowach i próbach dojścia do porozumienia Eternale zmuszeni byli okresowo pożegnać się z Carminem i Chaskim, na miejsce basisty wskoczył Grzelu. Od tej pory Eternale pracują nad nowym materiałem, który trafi na LP. W 2014 nastąpił rozpad grupy, czego rezultatem było zawieszenie gry. Pod koniec roku do kapeli dołączył Tyka i Radosny, razem z nimi zespół pracuje nad nowym materiałem.

https://www.youtube.com/watch?v=2U_1FJld_eY
https://www.facebook.com/EternalFever/

Pandemic Outbreak to horda z Gdańska założona pod koniec 2014 z inicjatywy Mateusza Mencla. Na swoim koncie ma wiele koncertów oraz EP „Rise of the Damned” wydaną na CD i kasecie. Obecnie kapela przygotowuje sie do nagrania nowej EP pod koniec 2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=_yRxzFupaIg
https://www.facebook.com/PandemicOutbreakThrash/

Frightful – Powstałe w grudniu 2016 trio z Gdańska łączące wpływy wczesnego grindu oraz death metalu. Szybki napierdol z częstymi zmianami tempa to podstawa ich grania. Maja na koncie EP Born after Burial.

https://www.facebook.com/Frightfulband/
https://www.youtube.com/watch?v=0RX_bDRqW3I