Andrzejki Rockandrollowe: Izzy Rockers & Jaca

data: 25 listopada 2017, godz. 21:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

wstęp: 10 zł

Nie trzeba wróżyć z kart, żeby wiedzieć, że w Andrzejki w klubie Metro będzie odlotowa impreza! Przyszłość jest niepewna, ale pewne jest, że Izzy Rockers zagra dwugodzinny koncert z największymi przebojami rockandrollowymi! Nie wiadomo, co jest zapisane w gwiazdach, ale wiadomo, że Jaca zagra na afterze takie hity, że na parkiecie będzie się działo!

Będą też jak co roku tradycyjne wróżby andrzejkowe przygotowane i prowadzoene przez tajemnicze wróżki z San Escobar, a oprócz wosku będzie się lać piwo w dużym wyborze i atrakcyjnej cenie!

Bardzo mile widziane będzie jeśli ubierzecie się stylowo i „zrobicie” na lata 50-te!
(dla osób najbardziej oryginalnie ubranych przewidziane są prezenty chmielowe!)

Jak co roku też z tej okazji swoje siły połączą: najgorętszy rockandrollowy zespół w Trójmieście i animator gdańskich imprez rockowych – Izzy Rockers & Jaca zapraszają na Andrzejki Rockandrollowe! :)

IZZY ROCKERS
Zespół grający klasyczny rock’n’roll z lat 50-tych oraz utwory z innych epok, przy których nie sposób powstrzymać nóg od tańca.
Bartłomiej Skroński – perkusja
Krzysztof Hnatiuk – bas
Tomasz Merta – klawisze
Marek Grącki – gitara
Kuba Łopatka – gitara/wokal

JACA
DJ, organizator, animator muzyczny, rezydent/menadżer Klubu Metro.
Od 2009r. organizuje/gra rockowe imprezy.
W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, nie zapomina o nowościach, a jednocześnie pamięta i promuje krajową scenę.

Po koncercie i wróżbach Jaca zagra after party rozgrzewając parkiet rockandrollowymi hitami od czasów jego narodzin spod znaku Billa Haleya i Elvisa Presleya przez The Beatles, Led Zeppelin do czasów dzisiejszych spod znaku AC/DC i Motorhead, a to znaczy, że będzie się działo!

Start: 21:00
W programie:
– koncert – 2 sety!
– wróżby andrzejkowe prowadzone przez wróżki z San Escobar!
– after party do rana!