The Mind Parasites, Section 8, SAIN

data: 1 grudnia 2017, godz. 20:00
miejsce: Hi-Fi High Five (o miejscu)
adres: ul. Wyspiańskiego 5, Gdańsk

wstęp: 8 zł

Noce stają się coraz dłuższe, w sklepach grają kolędy, a ze sklepowych półek natarczywie śledzi nas wzrok czekoladowych mikołajów… Oznaczać może to tylko jedno: zbliża się grudzień!

W pierwszy weekend grudnia zapraszamy na mocne uderzenie rock and rolla. Zagrają dla was dwa zespoły znane z trójmiejskiej sceny muzycznej: The Mind Parasites – TMP, Sain oraz debiutujący na niej Section 8.

The Mind Parasites – TMP:

Początki zespołu T.M.P. sięgają lat 90-tych, gdy grupa kumpli postanowiła założyć band.
Po paru latach wspólnego grania każdy poszedł w swoją stronę i tak działalność zespołu została zawieszona na długie lata.

Pewnego dnia 21 wieku, lider zespołu Szogi postanowił wraz z córką ożywić ten projekt. Po drodze skład zmieniał się wielokrotnie. Mamy za sobą parę koncertów w latach 2009-2016. Od paru dobrych miesięcy skład jest stały i mocny.

Grupa porusza się w szeroko pojętym metalu, a dokładniej heavy/classic thrash metal

Tematyka utworów jest zróżnicowana, oddajemy hołd m.in. takim klasykom filmowym jak Koszmar z Ulicy Wiązów, albo Wojna Światów.

Utwory są zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Nie mamy na koncie żadnych udziałów i nagród w przeglądach muzycznych, z takim składem jak teraz WSZYSTKO JEST PRZED NAMI !!!

Aktualny skład zespołu – OBY DOCELOWY :) :
Piotr Depta (Szogi) – gitara prowadząca
Jacek Zielińśki (Vekten) – gitara basowa
Angus Tankjr – gitara rytmiczna
Predlin Yunataire – perkusja
Sabina Depta (Alison Hell) – wokal

www.facebook.com/TheMindParasitesMetal

Section 8
„Bez moich numerów jesteś nikim!” – od tego tekstu wszystko się zaczęło. To właśnie te słowa, usłyszane od kolegi z dawnego zespołu spowodowały, że czwórka zapaleńców postanowiła rozprostować skrzydła i samodzielnie, bez balastu, zaś z dodatkowym gitarzystą, ruszyć w podbój rock n' rollowej sceny muzycznej. Autorskie kompozycje zespołu, zrodzone z mieszanki buntu i miłości do rocka, powstały błyskawicznie, powodując prawdziwy głód podzielnia się nimi ze światem, grania ich na żywo!

Muzyka Section 8 łączy ze sobą mocne, rock n' rollowe riffy z nowoczesnym brzmieniem i przebojowością, która sprawia, że łatwo zapadają w pamięć, noga sama wystukuje rytm i nie pozwala przestać zaś sufity kruszą się od potężnej mocy wzmacniaczy!

Aktualnie prace zespołu koncentrują się na ułożeniu materiału, który znajdzie się na zbliżającej się powoli EP, następnie zaś pełnoprawnym longplayu, który – mamy nadzieję – ujrzy światło dzienne jak najprędzej i zawładnie odtwarzaczami CD i słuchawkami!

www.facebook.com/section8pl/
www.section8.rocks

SAiN to Hard Rock' owa ostra jazda osadzona w Nu Metal' owych klimatach. Nisko strojona perfekcyjnie szarpana gitara, energiczna i rozbudowana rytmika perkusji oraz tłusty dynamiczny bas posiekane są przemyślanym rapem zaplątanym w melodyjne wokale. Wieloletnie doświadczenie sceniczne muzyków powoduje, że koncerty na żywo to niepowtarzalny wypełniony energią show!

Członkowie grupy brali udział w licznych projektach muzycznych takich jak : Metal Rain, Mandat, I.N.C., Haraszo, Rymoplastykon, Phono Faber, Animagnetical, Cursed Dream.

https://www.facebook.com/sain.zespol/