Sain, Tersha, Dead Saint's Bitch

data: 5 stycznia 2018, godz. 20:00
miejsce: Hi-Fi High Five (o miejscu)
adres: ul. Wyspiańskiego 5, Gdańsk

wstęp wolny

WIECZÓR TRZECH KRÓLI – Świąteczny Recital Zniszczenia kolejna edycja SPECJALna legendarnego cyklu Night of Rock

Kulturalny wieczór w sympatycznym towarzystwie okraszony potężną dawką leków na receptę wyniesionych cichaczem z apteki przez naszych tajnych narko-emisariuszy, którzy ostrożnie przeleją nielegalny content do markowych butelek krajowych browarów dostępnych w barze już za 6 zł. A wszystko to w na dobry ZŁEGO początek w nowym roku 2000+6+6+6!!!

Wieczorowe seminarium na temat nielegalnych używek oraz uciech cielesnych na co dzień niedostępnych dla szarego obywatela ma zaszczyt koncelebrować przewielebny triumwirat:

Dead Saint’s Bitch
Bezlitosna eksploatacja dobrze znanych technik i motywów kowalstwa artystycznego w żelazie, stali i metalach kolorowych. Dojmujący nihilizm liryczny swobodnie przenika się z hedonizmem postaw życiowych artystów, a niecodzienne interpretacje spuścizny muzycznej słusznie minionych pokoleń podlewa gęstym sosem monachijskim wokaliza niezrównanej primadonny von Haas. Seryjni samobójcy, psychofani filmów o Rockym oraz zakochani w nastroju do wymiany płynów nie powinni czuć się zawiedzeni.

Tersha
Pogrobowcy długowłosych surferów kalifornijskich plaż, którzy smutne dni spędzone na terapiach uzależnień odreagowują doskonaląc techniki palcowe i wyjąc do księżyca w technice głębokiego vibrato, jakiej nie powstydziłby się żaden z wielkoformatowych krzykaczy złotego wieku ciężkiej muzy. W warstwach lirycznych dominują zagadnienia zaprzątające na co dzień ciężkie od procentów umysły klasy pracującej takie jak niezaspokojone pragnienia, manichejski dualizm i względność dobra i zła, perwersyjny seks czy uszlachetniające uzależnienia, które czynią z nas klientów lombardów i skupów butelek.

SAiN
Hard-rockowa ostra jazda osadzona w Nu Metal’ owych klimatach. Nisko strojona perfekcyjnie szarpana gitara, energiczna i rozbudowana rytmika perkusji oraz tłusty dynamiczny bas posiekane są przemyślanym rapem zaplątanym w melodyjne wokale. Wieloletnie doświadczenie sceniczne muzyków powoduje, że koncerty na żywo to niepowtarzalny wypełniony energią show!

O oprawę wizualną przed po i w trakcie zadba tajemniczy producent video VJ VINOZAUR, który zgodził się tylko na tę jedną noc opuścić willę z basenem w słonecznym Brzeźnie by nieco rozjaśnić mroki spowitej nocą polarną wiecznej zmarzliny. W programie słońce, palmy i gorące laski wystrugane z egzotycznych gatunków drewna. Z pewnością dojdzie do licznych indywidualnych i zbiorowych eksplozji ekstazy.

AFTER
Za panelem sterowania legendarny P-rezydent klubu,
niezastąpiony i niepodrabialny DJ Robertto.