Hope, Acrid Snack, Nobility Stalk

data: 19 stycznia 2018, godz. 19:00
miejsce: Drugi Dom (o miejscu)
adres: ul. Pułaskiego 6, Gdynia

wstęp: 20 zł

Roadhog Booking oraz Drugi DOM zapraszają! 19 stycznia cofniemy się do końca lat ’90, gdy w muzyce królowały nisko strojone basy, ciężkie riffy i rapowane wokale. Czasy, kiedy takie zespoły jak KoRn, Limp Bizkit, Cypress Hill, czy Papa Roach szturmowały pierwsze miejsca list przebojów na całym globie. Na tą niezapomnianą podróż po świecie nu-metalu zabiorą nas Nobility Stalk i Acrid Snack pod przewodnictwem najbardziej rozpoznawalnego w Polsce składu reprezentującego sceną rapcore – poznańskiego HOPE!

HOPE
Zespół obecny jest na polskiej scenie muzycznej od ponad 10 lat. Przez okres swojej działalności odnotował wiele sukcesów. Obecnie publiczność może pamiętać zespół po występach w X edycji programu Must Be The Music – Tylko Muzyka, gdzie zajął drugie miejsce w ścisłym finale. Ponadto występował u boku takich gwiazd jak Limp Bizkit, Body Count, Suicidal Tendencies, czy Hacktivist. Wielokrotnie był obecny na scenach Przystanek Woodstock – Woodstock Festival, LuxFest oraz wielu mniejszych festiwali. Poza tym zagrał ogromną ilość koncertów w Polsce jak i za granicą. Obecnie HOPE pracuje nad nowym albumem, który pojawi się już w tym roku!
Więcej informacji znajdziecie pod adresem : hopefan.tv

fb: https://www.facebook.com/OfficialHopeFan/
https://www.youtube.com/watch?v=40sXlRNZY98

ACRID SNACK
Gdański zespół obracający się w stylistyce rapcore/numetal. Finaliści okręgu pomorskiego na Emergenza Festival 2017. Band powstał w 2011 roku. Acrid Snack ma obecnie na koncie dwie EP-ki. Do tej pory zespół miał okazję grać m.in. z Hope, Luxtorpeda OFFICIAL, Acid Drinkers, Flapjack, dzielili również deski jednej sceny z The Analogs na Kortowiada – najlepsze juwenalia w Polsce UWM w Olsztynie. Acrid Snack skupia się obecnie na promowaniu najnowszej EP-ki. W planach ma liczne koncerty oraz wypuszczenie klipu.

fb: https://www.facebook.com/acridsnack/
https://www.youtube.com/watch?v=VgR-8rksSU8

NOBILITY STALK
Zespół powstały w 2013 roku w Gdańsku. Grają szeroko rozumiany rapcore z wpływami różnych stylów muzycznych m. in. nu-metal, metalcore czy post-metal. Nobility Stalk głosami publiczności wygrało nagrodę dla najlepszego studenckiego zespołu MUG 2014. Efektem tego było nagranie na składankę w Radiu Gdańsk, otrzymanie statuetki oraz występ na koncercie finałowym. W 2015 roku zespół wydał swoją debiutancką EPke oraz teledysk do utworu „To nie tak”. W 2016 r. zespół wystąpił m. in. w półfinale Muzykaliady – projektu organizowanego przez NZG UG oraz stale koncertował promując swój materiał. W 2017 r. zespół dał kilka koncertów oraz skomponował nowy materiał w nowym składzie, który niebawem ukarzę się w wersji fizycznej.

Chłopaki mają na koncie zarejestrowane dwa dema oraz trzecie demo w trakcie realizacji, które będzie zawierało 5 nowych utworów. Zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów na terenie całego Trójmiasta i jego okolicach m. in. występy przed kanadyjskim zespołem Reanimator, hiszpańskim Far’n’Hate, czy polskim zespołem Vierna. Oprócz zwykłych koncertów, rapcorowy band angażuje się w akcje charytatywne grając m.in. na rzecz gdyńskiej fundacji EMIS.

fb: https://www.facebook.com/NobilityStalk/
https://www.youtube.com/watch?v=nZcL717Oxis