Hellvoid, Cowshed, Kapitan Bongo, PowerPlant

data: 22 czerwca 2018, godz. 19:00
miejsce: Wydział Remontowy (o miejscu)
adres: ul. Doki 1, Gdańsk

wstęp: 15/20 zł

KAPITAN BONGO (Warszawa)
Około roku 2013 trzech śmiałków – Jacu, Kapel i Wojciech – wybrało się w kosmiczną podróż w poszukiwaniu zaginionego pierwiastka ładnej zabawy. W wyniku ich eskapad powstała płyta „Dongo”, pełna pustynnego piachu i kosmicznego pyłu, wyznaczając tym samym koniec pierwszej ery kongijskiej. Dzielni podróżnicy nie spoczęli jednak na laurach.Uzupełniwszy ekipę o kolejnego towarzysza, Krupka, wyruszyli na podbój kolejnych, nieznanych regionów Wszechświata. Po wielu miesiącach pracy nad materiałem i hektolitrach spożytych paliw, pod koniec roku 2015, Kapitan Bongo ukazał światu swój pierwszy długograj „SKIBI” wypełniony niemal godziną masywnych riffów i kosmicznych wojaży. Naładowana świeżą energią i pełna nowych sił, załoga statku KB420 w 2018 roku rusza na kolejną wyprawę, by na koncertach dzielić się z publiką efektami swoich ekspedycji.

https://www.facebook.com/kapitanbongo
https://www.kapitanbongo.bandcamp.com
https://www.youtube.com/c/KapitanBongo

POWER PLANT (Szczecin)
Zespół czerpiący inspirację z takich regionów jak Seattle i Palm Desert czy Nowy Orlean. Łącząc w sobie luz, fuzz, i Hendrixową psychodelę szukają swojej ścieżki przez soniczne horyzonty, rozgrzewając przy tym publikę do białości mocarną muzyką i sceniczną energią.

https://www.facebook.com/PowerPlant
https://www.youtube.com/watch?v=Q4UmtiJ1t00

HELLVOID (Gdynia)
Hellvoid to luźna mieszanka bass n roll/stoner/doom. Zespół opiera swoje brzmienie na dwóch gitarach basowych. Zespół powstał w 2015 roku w Trójmieście. Skład zmienił się dotychczas dwukrotnie. Zespół supportował również legendarną sludge’ową grupę Conan. Mieli również przyjemność grać z : Belzebong, Red Scalp.

https://www.facebook.com/hellvoidband
https://www.youtube.com/watch?v=H-gp9NAqtEY

COWSHED (Gdańsk)
Od 2011 gramy szeroko pojętą muzykę metalową. W naszych numerach można usłyszeć motywy grove’owe i sludge’owe. Aktywnie koncertujemy. Dzieliliśmy scenę m.in. z takimi zespołami jak Cochise, Tuff Enuff, Corruption czy Kat&Roman Kostrzewski. W marcu 2014 roku wydalismy nasze pierwsze demo. Caly czas jednak pracujemy nad nowym materialem.

https://www.facebook.com/CowshedBand/
https://www.youtube.com/watch?v=76tWkskV9n8