Explozer, Bombshelter, Amnestia

data: 25 sierpnia 2018, godz. 18:30
miejsce: RockOut Pub (o miejscu)
adres: ul. Plac Dworcowy 2, Gdańsk

wstęp wolny

Czas na ostatnie spotkanie z Wami w Trójmieście w tym roku, oczywiście w Rockoucie – gdzie „narodziliśmy” się jako zespół.

Po ciężkich trudach naszych wątrób w czasie koncertów trasowych, chcemy po prostu kompletnie wyluzować i przeżyć kolejne sielankowe spotkanie z Wami, które mamy nadzieję, mocno wejdzie Wam w krew, tak żeby za rok i dalej zrobić tego powtórkę ;-)

Naszymi gośćmi będą:

Bombshelter (Ełk) – zespół, który był wytypowany jako zespół rezerwowy na Explozer Fest 2018 i tak jak obiecaliśmy w poście na tym wydarzeniu, damy Wam możliwość ich posłuchać i zobaczyć na kolejnym naszym wydarzeniu w Trójmieście. Będzie to niewątpliwie headliner tej imprezy!

Amnestia (Olecko) – kolejny mocno rozwijający się band, który zgłosił się na Explozer Fest, otrzymał okazję spotkania się z Wami.

Jak zawsze, dzięki hojności klubu Rockout wjazd na imprezę będzie możliwy za jedyny uśmiech, a do cen piwa w czasie koncertu zostanie doliczona symboliczna złotówka, tak żeby wesprzeć przyjezdne kapele logistycznie, za pokonanie wielu kilometrów na spotkanie z Wami.

Zagrają:
BOMBSHELTER (EŁK) – MadafakaAlabamaHardcore
https://www.facebook.com/bombshelter.elk/

EXPLOZER (GDAŃSK) – Groove Metal
https://www.facebook.com/explozer.gdansk/

AMNESTIA (OLECKO) – Metal
https://www.facebook.com/amnestiaofficial/