KHAAS Grand Release Party

data: 5 października 2018, godz. 20:00
miejsce: Luks Sfera (o miejscu)
adres: ul. Elektryków, Budynek 132B, Gdańsk

Ateistyczny rytuał siarczanowych wyziewów i rzęsiste wymazy powidoków złożą się na 100% organiczną jatkę jakiej nie widziały dotąd stoczniowe żurawie.

Luks Sfera to jedna z mniej znanych i chyba najbardziej kameralna przestrzeń aktywności artystycznej na terenie gdańskiej stoczni. Na ogół funkcjonuje jako studio fotograficzne, okazjonalnie gości projekcje filmowe, warsztaty i wykłady. Zdarza się, że zmienia się także w galerię sztuki, czy salę koncertową. Tak będzie i tym razem. W pierwszy piątkowy wieczór października zawładną nią demony, które na co dzień zamieszkują głowę Kamili Haas, trochę rysowniczki, trochę autorki tekstów, przede wszystkim zaś wokalistki specjalizującej się w ekstremalnych technikach zdzierania gardła.

Artystka opuściwszy w tym roku mury gdyńskiego liceum plastycznego zdecydowała się na rozpoczęcie kariery tatuażystki kontynuując także występy z grupą Dead Saint’s BiXXX. Na wystawę, która ozdobi białe ściany Luks Sfery złożą się rysunki, które ozdobiły wkładkę albumu podsumowującego dotychczasowe dokonania zespołu. Jego premiera będzie kolejnym akcentem wieczoru. Ekipa DSB wspomagana przez projekcje video i klimatyczną scenografię wykona materiał z płyty na żywo.

Rozkład jazdy:
20.00 tradycyjny wernisaż z przemową autorki i toastem
21.00 spektakl instrumentalno-wokalny
22.00 pląsy i dyskusje kuluarowe, czyli afterek by DJ (TBA)

BYOB – własne napoje w ilościach niehandlowych są dozwolone
Będzie też Specjal z lodówki
Oraz najprawdziwsze darmowe wino zgodne z duchem kultury dziadów wernisażowych

Wjazd – 10 zł
Płyta CD z przepiękną wkładką (ultra promocja) – 20 zł