Andrzejki Rockandrollowe – Izzy Rockers & Jaca

data: 30 listopada 2018, godz. 20:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

wstęp: 10 zł

„To już nowa świecka tradycja, że Andrzejki w klubie Metro są rockandrollowe!

Zespół Izzy Rockers odkryje przed Wami karty z takimi figurami jak Elvis, Chuck Berry, Little Richard, Carl Perkins, Roy Orbison, Mick Jagger i John Lennon. W magiczny sposób na tę noc wrócą lata 50 i 60 ! Wosk układa nam się w gitarę elektryczną, wróżąc porywające rockandrollowe rytmy.

Patrzymy w kryształową kulę i widzimy, że po koncercie Jaca zagra after party i rozgrzeje parkiet rockandrollowymi hitami od czasów jego narodzin spod znaku Billa Haleya i Elvisa Presleya przez The Beatles i Led Zeppelin do czasów dzisiejszych spod znaku Guns N’ Roses, AC/DC i Motorhead, a to znaczy, że będzie się działo!”

Będą też jak co roku tradycyjne wróżby andrzejkowe przygotowane i prowadzone przez tajemnicze wróżki z San Escobar, a oprócz wosku będzie się lać piwo w dużym wyborze i inne alkohole!

Bardzo mile widziane będzie jeśli ubierzecie się stylowo na lata 50-te!
(dla osób najbardziej oryginalnie ubranych przewidziane są prezenty chmielowe!)

Z okazji „Andrzejek Rockandrollowych” swoje siły połączą i zagrają:

IZZY ROCKERS
Zespół grający klasyczny rock’n’roll z lat 50-tych oraz utwory z innych epok, przy których nie sposób powstrzymać nóg od tańca.
Bartłomiej Skroński – perkusja
Krzysztof Hnatiuk – bas
Tomasz Merta – klawisze
Marek Grącki – gitara
Kuba Łopatka – gitara/wokal

JACA
DJ, organizator, animator muzyczny, rezydent/menadżer Klubu Metro. Od 2009 r. organizuje/gra rockowe imprezy: Rock Night, Rock’N’Roll Is King!, Flower Power Night, Depeche Mode & The Cure Party, Halloween Rockowy, Valentine’s Day-Vampire’s Rock Night, Polski Rock – Dobry Rock, Schism… W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, nie zapomina o nowościach, a jednocześnie pamięta i promuje krajową scenę.

W programie:
– koncert – 2 sety!
– wróżby andrzejkowe prowadzone przez wróżki z San Escobar!
– after party do rana!