Adam Kalinowski + impreza Mikołajkowa

data: 8 grudnia 2018, godz. 20:00
miejsce: Przystanek Pubstock (o miejscu)
adres: ul. Słowackiego 37, Gdańsk

wstęp: 10 zł

My Mikołajkowy weekend będziemy obchodzić nieco inaczej… Najpierw zagra dla Was Adam Kalinowski, a później zapraszamy na imprezę, która potrwa do 3.00. Czapeczki Św. Mikołaja i świąteczne przebrania (elfy itp.) są mile widziane :D Najlepszy strój otrzyma od nas prezent!

Kim jest Adam Kalinowski? Takie pytanie z pewnością zadało sobie sporo osób podczas emisji premierowego odcinka pierwszej od 11 lat edycji programu Idol na Polsacie, w 2017 r.

W programie doszedł do ścisłego finału i zajął V miejsce, wyróżniając się mocną i przesterowaną barwą głosu. Wokalista i gitarzysta opublikował już całkiem sporo nagrań, które można znaleźć na jego kanale w serwisie YouTube. Regularnie koncertuje w Trójmieście i innych miastach w całej Polsce.

Pochodzący z Łomży 23-latek jest wielkim fanem m.in. Alice In Chains, Slash’a czy Alter Bridge. Adam aktualnie mieszka w Trójmieście i to właśnie tam spełnia się w roli wokalisty hard rockowej grupy W8. Ponadto jest wokalistą, świeżo powstającego zespołu rockowego Black Jeans, nad którego produkcją płyty czuwają Sebastian Piekarek (IRA) oraz Marcin Trojanowicz (Bracia).

Na akustycznych koncertach można usłyszeć akustyczne aranżacje twórczości rockowych takich grup jak Guns n’ Roses, Nirvana, Audioslave, Organek, Coma czy Pearl Jam, utwory popowe oraz własne kompozycje.