Dead Saint's Bitch, Obraski, Devilsnack

data: 4 stycznia 2019, godz. 19:00
miejsce: Pub Torpeda (o miejscu)
adres: ul. Nałkowskiej 3, Gdańsk

wstęp wolny

Trzecia edycja dorocznej, karnawałowej uczty dla głuchych chlejtusów. Czas wykorzystać podkład zrobiony podczas świętowania przesilenia zimowego, a przy okazji przygotować się na kolejną rocznicę zwiastowania końca świata. Kometa, którą ponad dwa tysiące lat temu ujrzeli starożytni również później regularnie przerażała, skłaniała do napełniania kielichów i przepijania majątków.

Zapraszamy na wspólną celebrację pamiątki tych wydarzeń. W błagalnym skowycie o lepsze miejsce w zaświatach pomagać będą (kolejność alfabetyczna):

DEAD SAINT’S BITCH (Pro-Aggressive N-Emo-Core, Gdańsk)
Barwna mieszanka kiszonych ogórków z kremem czekoladowym. Najpierw miło pogłaszczą, by znienacka odwinąć ci w łeb kijem od szczotki. Taka właśnie jest muzyka Dead Saint’s Bitch. Z gracją klasyków rocka i mocą tuzów death metalu skutecznie wytłumaczą ci kto rządzi na mieście, kosi gruby hajs i wie o tobie wszystko.

udział biorą:
Kamila Haas – vox
Bartek Krzyżyński – git
Wojtek Chmielewski – drum
Dominik Chojnacki – bas

https://www.facebook.com/DeadSaintsGdansk/

DEVILSNACK (metal/death’n’roll, Trójmiasto)
Choć zmęczeni kopaniem rowów i codziennym przestawianiem zegarków i kalendarza wciąż czują się jak gwiazdy rocka. Proste, treściwe wojskowe żarcie w stylu skandynawskiego metalu zapewni wam energię na kolejny miesiąc. To podróż do świata komiksowych potworów, piekielnej otchłani i rozpędzonych maszyn drogowych.

w rolach głównych:
Kangur – vox
Maciej – git
Gris – bas
Troll – drum

https://www.facebook.com/devilsnackPL/

OBRASKI (punk/metal/NYHC, Bełchatów)
Szybcy i nieokiełznani niczym galop spłoszonych świniaków rujnujących porządek świata, tratujących modyfikowane genetycznie uprawy, a na końcu samego świniopasa. Poważne argumenty poparte siłą przesterowanych gitar i seriami z karabinu perkusyjnego.

występują:
Andrew – vox
Kara – git
Fryta – git
Chaos – bas
Borsuk – drum

https://www.facebook.com/obraski.band/