Bregma, Moust + Afterparty

data: 5 kwietnia 2013, godz. 20:00
miejsce: Mechanik (o miejscu)
adres: ul. Do Studzienki 61, Gdańsk

wstęp: 7 zł

Przez mechaniczną scenę przewinęło się wielu muzyków z różnych miast oraz państw. Tym razem czeka na Was mocne rockowe uderzenie, a to za sprawą dwóch zespołów Bregma, oraz Moust i znanego Wam z rockowych imprez didżeja SURPRISE. Wydarzenie to promuje debiutancką EPkę zespołu Bregma „anihilacja czasów”!

Podczas afterparty gwarantujemy największe hity takich artystów jak: Lipali, Hunter, Illusion, Luxtorpeda, Coma, Acid Drinkers, SOAD, Nirvana, Black Sabbath, Twisted Sister, Pink Floyd, Metallica, Motorhead, AC/DC i wiele wiele innych!

20:30 koncert MOUST
21:30 koncert BREGMA
23:00 afterparty SURPRISE

MOUST, czyli Muzyczna Organizacja Uszlachetniająca Szanowne Towarzystwo, powstała na gruzach zespołu Essens. Przystąpili do niej wielbiciele ostrego grania, którym trójmiejska scena nie jest obca:

Mario (gitara, wokal), udzielający się wcześniej m.in. w Enader; BenBen (wokal), którego kojarzyć należy z About oraz Scoorviel; Katana (bas), współtworzył Succumb oraz Giant Ground Sloth; Kuraś (bębny) wyrwany dosłownie i w przenośni z podziemi. W tym składzie osobowym zespół dzielnie spotyka się od maja 2012r.

Formacja łączy ciężkie, metalowe brzmienia z wypadkowymi nurtów core' owych, przemycając gdzieniegdzie szczyptę melodii. Prosta i jednocześnie energiczna kombinacja gwarantuje małe trzęsienie ziemi podczas koncertów.

MOUST jest głodny występów na żywo!!
Do zobaczenia pod sceną \m/
http://www.facebook.com/moust.gdansk

BREGMA to zespół wykonuje szeroko rozumianą muzykę rockowo-metalową, zawierającą elementy eksperymentalne. Ten projekt stał się kompilacją wszystkich zdobytych wcześniej muzycznych doświadczeń. Przemyślane oraz umiejętne żonglowanie czterema instrumentami sprawia, iż proponowany przez grupę finalny produkt pozbawiony jest jakichkolwiek kompromisów. To jednolite podejście każdego z podmiotów BREGMY do tworzenia, pozwala na kreowanie czegoś, co jest oderwaniem od codzienności – pozwalającego obcować bliżej nieokreślonego, dającego pierwotną radość z tworzenia i bycia jednocześnie narzędziem sztuki.

Michał „Loczek” Godlewski – wokal
Paweł „Pablo” Jelionek – gitara
Tomasz „Jacobs” Kiczorowski – perkusja
Mariusz „Mari” Czułkowski – bass