Bregma, Diavolopera

data: 26 kwietnia 2013, godz. 19:00
miejsce: Cytawa Cafe (o miejscu)
adres: ul. Powstańców Warszawy 36, Pruszcz Gdański

wstep: 5 zł

Cześć z tej strony BREGMA! Zapraszamy na koncert promujący naszą debiutancką EP „anihilacja czasów”. Hałas wygenerujemy 26 kwietnia w Cytawa Cafe razem z zespołem Diavolopera! Start 19:00. Wjazd 5 PLN.

BREGMA (rock-metal-groove-prog-djent-alternative)
Zespół wykonuje szeroko rozumianą muzykę rockowo-metalową, zawierającą elementy eksperymentalne. Ten projekt stał się kompilacją wszystkich zdobytych wcześniej muzycznych doświadczeń (CHASSIS, KOKON, TERMOFOR). Przemyślane oraz umiejętne żonglowanie czterema instrumentami sprawia, iż proponowany przez grupę finalny produkt pozbawiony jest jakichkolwiek kompromisów. To jednolite podejście do tworzenia pozwala na kreowanie czegoś, co jest oderwaniem od codzienności – pozwalającego obcować bliżej nieokreślonego, dającego pierwotną radość z tworzenia i bycia jednocześnie narzędziem sztuki.

05.04.2013 odbyła się premiera debiutanckiej EP „anihilacja czasów”. Pierwszego z utworów „Zrozumieć mnie chciej” można posłuchać na oficjalnej stronie zespołuhttp://www.bregma.com.pl/

Lada dzień ukaże się także oficjalny klip do utworu, w którym główną rolę zagrał Tomek Ciachorowski.

BREGMA:
Michał Godlewski – Wokal
Paweł Jelionek – Gitara
Mariusz Czułkowski – Bas
Tomasz Kiczorowski – Perkusja

http://www.bregma.com.pl/
http://www.facebook.com/bregmagdansk
http://www.youtube.com/user/BregmaGdansk

DIAVOLOPERA (gothic metal-rock)
Zespół DIAVOLOPERA powstał pod koniec 2009 roku w Gdyni. Muzykę jaką wykonujemy można zaklasyfikować do szeroko pojętego nurtu Gothic Rock/Metalu, z mocnym wpływem muzyki elektronicznej.W połowie 2010 roku udało się nam po raz pierwszy wejść do studia i zarejestrować materiał demo. Nagrań dokonano w studio Adama Drywy w Gdyni a na debiucie znalazły się utwory „Alone”, „Daddy” oraz „Princess”.

Materiał ten pozwolił nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców, zbierając bardzo dobre recenzje zarówno na portalach muzycznych, jak i wśród osób na co dzień profesjonalnie zajmujących się muzyką.
Początek roku 2011 to głównie działalność koncertowa, oraz przygotowania do kolejnej wizyty w studio, do której dochodzi w okolicach wakacji. Realizacją i produkcją tym razem zajął się Mateusz Sieńko z grupy Milczenie Owiec.
Promo CD 2011 zawiera cztery utwory – „Desire”, „Bad Taste”, „For T…” oraz „Kraul” – utrzymane w tej samej konwencji muzycznej.

DIAVOLOPERA:
Julia Grisznina – Wokal
Robert Bandzul – Gitara
Mirosław Abramowicz – Bas
Tomasz Bartoszek – Klawisze
Sławomir Kliszewski – Perkusja

http://www.diavolopera.pl/
https://www.facebook.com/Diavolopera